•      FK Junior Skuteč

Muži „B“/ SKLB „B“ – Kojice 2:2, (0:1)

Do zápasu jsme vstoupili lépe, drželi jsme míč na kopačce, kombinovali a trápili soupeřovu obranu. Ale ve 26. minutě, kdy se míč snad poprvé dostal k našemu vápnu, jsme zazmatkovali a po naši špatné nahrávce skóroval hostující Filip Mařata – 0:1. Po gólu se hra vyrovnala a do šaten jsme odcházeli s jednogólovou ztrátou.

Druhý poločas jsme opět diktovali tempo hry. A to se nám vyplatilo, když v 77. minutě Kvapil našel přetaženým rohem Rudolfa #NOVÁKA, který krásnou, technickou střelou zakroutil míč přesně do horního rohu branky – 1:1. Potom ale rozhodčí v 83. minutě nařídil penaltu, kterou proměnil hostující Zdeněk Hrbek – 1:2. Vsadili jsme vše na útok, protože po dvou červených kartách soupeře jsme měli početní převahu, a v 90. minutě Dominik Bohatý našel před prázdnou bránou svého bratra Patrika #BOHATÉHO a utkání zakončil remízou 2:2.

Sestava: Jezdinský – Škáva, Kopřiva, Macháček, Zackl – Tomášek, Kvapil, Voženílek, Černý – Steklý, Ryšavý
Náhradníci: Bohatý D., Bohatý P., Vítek, Stix, Novák, Lysoněk
Góly: Novák, Bohatý P.

Všem děkujeme za podporu. Příští zápas odehrajeme v Újezdu, v neděli 21. 4. 2019 od 16:00. Všechny Vás srdečně zveme. #ZABOHDANEČ