•      FK Junior Skuteč 

U7- nominace Dašická 23.2.2020

Dne 23.2. (neděle) se naše předpřípravka zúčastni turnaje v hale na Dašické v Pardubicích.

Sebou: dres, sálová obuv, chrániče, pití, startovné 200 Kč

Sraz: 8:45 v hale na Dašické , vyhlášení turnaje ve 13:30.

Nominace: Nečas,Suk, Necid, Kotůlek M., Poluda, Zelinka, Šanda

Prosím o potvrzení účasti či případné omluvy trenérovi Buřvalovi.

 

U7-nominace na turnaj Chrudim

V sobotu 25.1.2020 se zúčastnime turnaji v Chrudimi.

Sraz:12:30( předběžné ukončení v 17:00)

bNominace: Suk, Poluda, Novák, Lichý, Zábranský,Klein,Necid,Šanda, Zelinka

Sebou: sálová obuv, zápasový dres, pití, minimič

Každý hráč sebou startovné 120,-

Případné omluvy zaslat trenéru Buřvalovi (tel.731762347)

U7/ Turnaj v Milovicích

V sobotu 8.12.2018 se zúčastníme turnaje v Milovicích.

Předběžná nominace: Mařas, Štěpanovský, Gutwirth, Borovec, Fíla, Randáček, Zelinka.
Sebou: kopačky, chrániče, minimíč, pití, svačina, klubová souprava (kdo má)
Turnaj proběhne v hale, ale na umělé trávě – sebou tedy kopačky!
Sraz na místě: čas bude upřesněn

U7/ přátelské utkání

V neděli 25.11. sehrajeme v hale na Dašické přátelské utkání s Pardubičkami.
Sraz v 14,50 h. v hale, pozdní příchody se netolerují, hala je uzavřena!
Předpokládaný konec v 16,30 h.
Každý hráč bude mít sebou: dres, sálovou obuv, minimíč a pití.
Na místě budeme vybírat příspěvek za pronájem haly, v našem případě to vychází cca na 60 Kč/hráče.
Nominace: Gutwirth, Štěpanovský, Borovec, Drahoš, Randáček, Zelinka, Fíla, Klein, Novotný, Jirásek.
Případné omluvenky pište trenéru Baldrychovi na tel. 721 700 726.

U7/ přátelské utkání

V sobotu 10.11. sehraje přípravka U7 (2012 a ml.) přátelské utkání na UMT v Lázních Bohdaneč.
Sraz všech nominovaných v 8,00 h. na hřišti. Předpokládaný konec v 9,30 h.
Nominace U7 zápas MFK Chrudim: Zelinka Jan, Štěpanovský Josef, Gutwirth Vilém, Nenadál Matěj, Mařas František, Borovec Antonín, Drahoš Jakub, Fíla Matyáš
– kluci sehrají PU s MFK Chrudim roč. 2012
 
Nominace U7 tréninkový zápas: Jirásek Filip, Hrabě Tobias, Kotulek Miloš, Faltys Petr, Klein Jakub, Rýzler David, Lichý Max, Poluda Jan
– kluci si zahrají tréninkový zápas mezi sebou
Nemoc: Suk Václav, Randáček Vojtěch, Novotný Jáchym
– pokud se nemocní budou cítit, zúčastní se tréninkového zápasu.