•      FK Junior Skuteč

Muži „B“/ Řečany nad Labem „B“ – SKLB „B“ 3 : 1 (1:0)

V prořídlé sestavě, kdy nám chybělo mnoho hráčů jsme začali aktivněji než soupeř. Míč jsme kontrolovali a po kombinacích jsme se dostávali k šancím, ale jak je všem známo, naše koncovky jsme opět neproměňovaly. Ve 23. minutě přišla první šance domácích, když z levé strany nacentroval míč na přední tyč kapitán Moravec a jednoduchým přiťuknutím Radek Sajdl poslal domácí do vedení – 1:0. Poločas se dohrával ve středu hřiště.poločas
Do druhého poločasu jsme vstoupili opět laxně a už v 53. minutě po gólu Tomáše Rumla na 2:0 jsme se museli zamyslet a začít konečně proměňovat šance, a tak jsme otevřeli obranu. Ale to se nám o deset minut vymstilo a při přerušeném protiútoku na půlce hřiště se obrana nestačila vrátit a zformovat a po rychlém rozehrání poslal míč do branky opět Radek Sajdl a zvýšil tak náskok domácích na 3:0. Ještě jsme to nevzdávali, ale čas utíkal rychle a jediný náš gól na 3:1 vsítil po důrazu ve vápně v 72. minutě Dominik #VOŽENÍLEK.

Sestava: Jezdinský – Škáva, Macháček, Zackl, Bauer – Tomášek, Kvapil, Schletter, Kalinin – Voženílek, Černý
Náhradníci: Vítek
Góly: Voženílek

Příští zápas sehrajeme na domácím hřišti v neděli 14.4.2019 v 15 hodin proti Kojicím. Budeme rádi, když vás uvidíme v co největším počtu. Děkujeme SKLB „B“