•      FK Junior Skuteč

Muži „B“/ SKLB – Dolany 2:0, (1:0)

Do zápasu jsme vstoupili s klidem. Soupeři jsme skoro nepůjčili míč, ale chybělo nám zakončení. Až ve 33. minutě z prvního doteku technickou střelou z vápna vsítil gól Tadeáš #RYŠAVÝ a my vedli 1:0. Do poločasu jsme stále drželi míč na soupeřovi půli, ale gól jsme nepřidali.

Druhá půle byla vyrovnanější, hra se přelévala ze strany na stranu a oba týmy jsme se hnali za gólem. Na obou stranách bylo několik šancí, ale oba brankáři podrželi své týmy. Až v 64. minutě, po centru Ryšavého se po tvrdém souboji k míči dostal Lukáš #ČERNÝ a urovnal skóre na konečných 2:0.

Sestava: Novák (45. Jezdinský) – Škáva, Zackl, Tomášek – Bohatý D., Kopřiva, Voženílek, Vítek – Stix – Bohatý P., Jezdinský
Náhradníci: Schletter, Ryšavý, Černý, Bauer

Děkujeme Vám za podporu, na příští zápas se vydáme v neděli 5. 5. 2019 do Selmic, kde začínáme v 17:00. Všichni jste srdečně zváni. #ZABOHDANEČ