•      FK Junior Skuteč

Muži „B“/ SKLB – Rohovládova Bělá „B“ 0 : 1 (0:1)

1.poločas
Věděli jsme, že tento zápas bude pro nás obtížný, a proto jsme začali aktivně. Hned ze začátku jsme se dostávali k vápnu soupeře, ale finálová přihrávka nepřišla. V 9. minutě zahrávali rohový kop hosté. Po prudkém centru do malého vápna, kde jsme byli nedůrazní, škrtl míč hlavou František Ryba a poslal hostující tým do vedení – 0:1. Soupeř se po tomto gólů zatáhl na vlastní půlku a hrál zatažený fotbal. Poločas se dohrával víceméně na polovině soupeře, který sázel spíše na brejky, ale další gól jsme do přestávky neviděli.

2.poločas
Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, přihrávky byly nepřesné a Bělá měla pár příležitostí navýšit skóre, ale žádné nevyužila. V 60. minutě přišla pro nás rána, kdy Tadeáš Ryšavý udělal kličku, hodil si míč na druhou stranu a po kontaktu ve vápně spadl. Rozhodčí ale nebyl téhož názoru. Ryšavý viděl po údajném simulování svoji druhou žlutou kartu v zápase a s červenou kartou šel do sprch. Ani v početním oslabení jsme to ale nevzdali a hráli vyrovnaný zápas. Nebylo poznat, že by nám nějaký hráč chyběl. Soupeře jsme tlačili a měli i několik šancí, ale naše koncovka, tak jako v jiných zápasech, je nedotažena.

Sestava: Jezdinský – Novák, Škáva, Macháček, Voženílek – Kvapil (K), Kopřiva, Ryšavý, Tomášek – Bohatý D., Bohatý P.
Náhradníci: Steklý, Urbanec, Lysoněk, Černý, Stix, Zackl, Vítek

Po dobrém výkonu na domácím hřišti prohráváme s Bělou 0:1. Všem fanouškům děkujeme za přízeň a doufáme, že s námi vyrazíte tuto neděli do Řečan nad Labem, kde v 15:30 sehrajeme zápas proti 2. celku v tabulce.