•      FK Junior Skuteč

Muži „B“/ Zdechovice – SKLB „B“ 1 : 4 (1:1)

1.poločas

Do zápasu jsme vstoupili vlažně, první minuty se hrál vyrovnaný fotbal plný nepřesností a právě po takové jedné nepřesnosti v 9. minutě, při snaze přenést hru, zachytil na půlce přihrávku Tomáš #MACH, který se s ničím nepáral a obloučkem z půlky hřiště přehodil gólmana a Zdechovice vedli 1:0. Tenhle gól nás nakopl a dá se říci, že od této chvíle jsme domácí skoro nepustili k míči. Přes hodně útočných pokusů, jsme ale nedokázali zakončit a když už jsme vystřelili, tak střelu zlikvidoval domácí brankář Robert Forman. Až na samotném konci prvního poločasu se dostal David #KLEMENT do vápna a jeho tečovaná střela zapadla se štěstím přímo k levé tyči – 1:1.

2.poločas

I ve druhé půli jsme protihráče k ničemu vážnému nepustili a v 57. minutě kapitán Sebastián #KVAPIL dostal míč za obranu a poslal nás do vedení – 1:2. O necelých 10 minut později jsme se radovali znova, když na velkém vápně Dominik Bohatý přiklepl a pokryl míč pro svého bratra Patrika #BOHATÉHO, který krásně vystřelil a navýšil skóre na 1:3. I nadále jsme měli spoustu krásných šancí, ale až na úplném závěru se krásnou střelou do pravého horního růžku branky trefil z 25 metrů Dominik #VOŽENÍLEK a upravil tak skóre na konečných 1:4.

Sestava: Macháček ml. – Novák, Škáva, Macháček, Klement – Voženílek, Kvapil, Kopřiva, Ryšavý – Bohatý D., Bohatý P.

Náhradníci: Steklý, Urbanec, Lysoněk, Tomášek, Černý

Góly: Klement, Kvapil, Bohatý P., Voženílek

Děkujeme všem divákům, kteří nám přijeli fandit, drželi palce i z domova a zveme Vás již tuto neděli 31. 3. 2019 na náš stadion, kde se v 15:00 střetneme s lídrem tabulky – Rohovládova Bělá “B“