•    FK Junior Skuteč 

Turnaje

Propozice k jednotlivým turnajům budou včas rozeslány všem přihlášeným účastníkům pomocí e-mailu.

2019

Dorost

9.2.2019 – 8 účastníků

přihlášky: sklaznebohdanec@seznam.cz., j.zackl@seznam.cz

přihlášeni: SKLB,

U15 – 2004 a mladší

2.3.2019 – max 10 účastníku – info a přihlášky (tomas.baracz@seznam.cz)

Přihlášeni: 1. SK L.B. FK 2. Jaroměř, 3.SK Nemošice, 4. SK Sparta Kolín, 5. Tj Přelovice ,,A“, 6. Tj Přelovice ,,B“ ,  7. FC Nový Hradec, 8. FK Přelouč, 9. SK Stolany

U13 – 2006 a mladší

3.3.2019 – max 10 účastníku -info a přihlášky ( tomas.baracz@seznam.cz)

Přihlášeni: 1. SK L.B. 2 SK Nemošice, 3. Tj Přelovice, 4. FK Přelouč, 5. FK Česká Třebová, 6. SK Holice, 7. FK Chlumec nad Cidlinou, 8. FK Baník Chvaletice, 9. Viktorie Radim

U7/ Turnaj školiček

17.3.2019, 9,00 hod. – UMT LB, 2x hřiště U9

U7/ Satelitní miniliga školiček

6.4.        I. kolo SM

L.B.S.K., St. Hradiště, Pardubičky, Chrudim, Chvaletice, Paramo Pce, Přelouč, NMnM

VOLNO: FK Pce, Kolín.

13.4.      II. kolo SM

L.B.S.K., St. Hradiště, Přelouč, FK Pce, Chrudim, Kolín, NMnM, Paramo Pce

VOLNO: Pardubičky, Chvaletice.

21.4.      III. kolo SM (v Pardubičkách)

Pardubičky, L.B.S.K., FK Pce, Chrudim, Paramo Pce, St. Hradiště, Kolín, FK Pce

VOLNO: NMnM, Přelouč.

27.4.      IV. kolo SM

L.B.S.K., Kolín, Paramo Pce, Chvaletice, Přelouč, FK Pce, Pardubičky, NMnM

VOLNO: Chrudim, St. Hradiště.

11.5.      V. kolo SM

L.B.S.K., Kolín, FK Pce, Chvaletice, Pardubičky, Přelouč, Chrudim, St. Hradiště

VOLNO: NMnM, Paramo Pce.

19.5.      Finále SM – výsledky a vyhlášení

L.B.S.K., St. Hradiště, Pardubičky, Chrudim, Chvaletice, Paramo Pce, FK Pce, Přelouč, Kolín, NMnM.

U7/ Turnaj fotbalových nadějí – 2012 a mladší

1.6.2019, 9,00 hod. – 4x hřiště U9, 4+1

Přihlášeni: SK Lázně Bohdaneč, FK Pardubice, MFK Chrudim, FK Kolín, SK Pardubičky, FK Přelouč, Sokol Staré Hradiště, FC Hradec Králové bílá, FC, Hradec Králové černá, SK Střešovice 1911, FC Tempo Praha červená, FC Tempo Praha žlutá, Bohemia Poděbrady, HFK Třebíč, MFK Trutnov, Paramo Pardubice, atd.

U6/ školičky – 2013 a mladší

8.6.2019, 9,00 hod – SKLB, minihřiště, minibranky, 3+0

přihlášky na: sklaznebohdanec@seznam.cz, jupova.radka@gmail.com, janbaldrych@seznam.cz

Přihlášeni: SKLB, MFK Chrudim, FK Pardubice, ŽSK Třemošnice, Spartak Choceň

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře jsou uzavřeny.