•      FK Junior Skuteč

U – 8 druhé kolo minikopané v Pardubičkách

13. 9. 2015 v Pardubičkách proběhlo druhé kolo minikopané přípravek za účasti domácích Pardubiček, našich borců, Chrudimi a Třemošnice.

U8 v Pardubičkách 13. 9. 2015

První zápas proti domácím Pardubičkám jsme začali dobře a rychle jsme vedli 2:0 po vlastním gólu soupeře a trefě Marka Průši.  Jenže do poločasu soupeř vyrovnal a v druhé půli nám nastřílel dalších 8 branek a tak jsme prohráli 2 : 10.

Druhý zápas proti Chrudimi jsme naopak rychle prohrávali 0 : 2 my, ale naši benjamínci se nevzdali a bojovným výkonem zaslouženě vykopali remízu 5 : 5. Góly : 3x Tomáš Zářecký, 1x Luboš Hrstka a 1x Marek Průša.

20150913_093913

Poslední zápas proti Třemošnici jsme opět ze začátku prohrávali ale po trefách 4x Honzíka Tomáška, 1x Marka Průši a 1x Lukáše Dubravčíka jsme Třemošnice porazili 6 : 4.