U-8/ druhé kolo miniligy přípravek v Přelouči

18. 4. proběhlo druhé kolo miniligy přípravek v Přelouči . První zápas jsme sehráli proti Přelovicím a po trefách Pavla Černého 5x, Matěje Fistra 2x a Matyáše Hazuky 2x jsme vyhráli  9: 2 (v bráně Luboš Hrstka ). Druhé utkání proti domácí Přelouči jsme nezvládli a prohráli 1 : 4 když čestný úspěch zaznamenal Matěj Fistr(brankář Martin Klein ). V posledním duelu se naši utkali s borci ze Slatiňan. Po kvalitním a taktickém  výkonu přesvědčivě vyhráli 4 : 0 na gólech se podíleli 3x Martin Klein a 1x Matěj Fistr(záda kryl Matyáš Hazuka).

Turnaj jsme odehráli ve složení : Matyáš Hazuka, Martin Klein, Matěj Fistr, Pavel Černý, Ondrej Horáček, Filip Zářecký, Luboš Hrstka a Jirka Štěrba.

Nyní nás čeká náročný týden. V pondělí a středu trénink 16 : 30 až 17 : 30,  ve čtvrtek 17 hodin (sraz 16 : 30 ) přátelské utkání proti naší U -10 (zápas probíhá v rámci náboru nových fotbalistů všech věkových kategorií / jestli máte někoho ve svém okoli přiveďte jej na náš pažit), po zápase opékání buřtů a uložení pohárů za zimní turnaje na čestné místo na SK Klubu. V neposlední řadě 3 kolo miniligy přípravek v neděli  26. 4.  V Chrudimi – sraz v 9 hodin na městském hřišti v Chrudimi.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.