•      FK Junior Skuteč

U-9 miniliga přípravek v Dašicích

V neděli 12.5. jsme v Dašicích sehráli další kolo miniligy přípravek. Tentokrát za účasti domácích, Libchav, Horního Jelení a našich borců ve složení : Ondřej Skála (skvělé chytající), Filip Smolík, Matyáš Böhm, Samuel Fistr, Alex Bečaver, Adam Ptáček, Matyáš Levinský, Antonín Borovec, Adam Benson, Tomáš Dobruský a Marcel Vytasil.

První zápas proti Libchavám nám vyšel přesně podle plánu a bojovným a kolektivním výkonem jsme soupeře rozstříleli 7:2. (3x Borovec, 2x Fistr, 1x Bečaver a 1x Benson).

Druhé utkání proti domácím Dašicím byl od začátku do konce vyrovnaný, hned na začátku se trefil Samuel Fistr a do poločasu soupeř vyrovnal. Na začátku druhé půle jsme dostali gól ale bojovným výkonem naší kluci vyrovnali po střele Samuela Fistra 👍 do konce zápasu už další gól nepadl i když naši byli k vítězství blíže a zápas skončil smírně 2:2.

Ve třetím zápase jsme narazili na hráče z Horního Jelení. Byly vidět krásné fotbalové okamžiky se šťastnějším koncem pro soupeře. Nakonec jsme prohráli 4:7 (1x Fistr, 1x Böhm, 1x Bečaver a 1x vlastní).

SUPER VÝKON na celém miniturnaji podali všichni hráči a patří jim velké poděkování.