•      FK Junior Skuteč 

U11 – finálový turnaj krajské soutěže

V neděli 2. 6. 2019 jsme odehráli finálový turnaj krajské soutěže v Třemošnici. Za nás nastoupili Ardelt, Čapský, Čichovský, Drdla, Eisner, Havránek, Kubrycht, Pleskot, Urbanec a Vondrouš.

Na turnaji jsme obsadili krásné 4. místo.

V úmorném vedru kluci nastoupili do 8 po sobě následujících utkání téměř bez přestávek. V brance nás jistil výbornými zákroky Pája Eisner a všichni hráli na hranici svých možností a někteří i za hranicemi a předváděli na hřišti věci, které jsme u nich za celou sezónu neviděli. Občas jsme je sice museli popohánět směrem dozadu, aby vypomohli obraně, ale všichni zaslouží poděkování za předvedenou hru a vzornou reprezentaci klubu. Výsledky nejsou tím nejdůležitějším. Kluci polovinu zápasů vyhráli a polovinu prohráli. Zápasy, které prohráli byly vyrovnané, kromě zápasu s Chocní. V tomto zápase nastoupili za soupeře borci, kteří byli téměř všichni o hlavu vyšší, než náš nejvyšší hráč a o 15 kg těžší a podle toho dopadl i výsledek zápasu. Přes hrozivé skóre se kluci snažili, bojovali a přesvědčili se, že i takovým hráčů, dokáží někdy míč odebrat a dokonce ho i obejít.

SKLB – Pardubičky 4:1 (2x Drdla, Čichovský a Vondrouš)

SKLB – Čistá 1:0 (Kubrycht)

SKLB – Choceň 0:9

SKLB – Třemošnice 2:1 (2x Čichovský)

SKLB – Přelouč 1:2 (Čichovský)

SKLB – Libchavy 1:2 (Havránek)

SKLB – Litomyšl 1:0 (Urbanec)

SKLB – Holice 0:2

Děkuji všem klukům za nasazení a předvedenou hru a všem rodičům za podporu. Vyzdvihnout musím naši nejvěrnější fanynku Jitku H. 🙂

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.