•      FK Junior Skuteč 

U11 – krajská miniliga

V neděli 26. 5. 2019 jsme odehráli poslední kolo krajské miniligy v Čisté. Nastoupili jsme ve složení: Ardelt, Čapský, Čichovský, Eisner, Havránek, Jehlička, Kubrycht, Urbanec a Vondrouš.

SKLB – Moravany 3:0 (2:0)

Během posledních 14 dní jsme po třetí nastoupili proti Moravanům. Stejně jako před týdnem se nám  podařilo soupeře porazit. V tomto zápase celkem jednoznačně. Kluci hráli to co umí a soupeře téměř k ničemu  nepustili. Jediná škoda byla, že se nám převahu nepodařilo přetavit ve víc gólů v brance soupeře. Skóre otevřel Max Urbanec a do poločasu přidal druhý gól Petr Čichovský. Ve druhém poločase Petr přidal ještě druhý gól. V brance nastoupil David Ardelt.

SKLB – Dolní Újezd 3:4 (1:2)

Ve druhém zápase nás čekalo domácí mužstvo. V brance si to po delší době zkusil Vojta Kubrycht. Zápas to byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Soupeř šel do vedení, ale po chvíli srovnal Kuba Jehlička. Soupeř do poločasu odskočil na jedno brankové vedení. Ve druhém poločase jsme stav otočili v náš prospěch po gólech Tomáše Vondrouše a Míši Čapského. Bohužel se nám nadějný stav nepodařilo udržet, ani přidat další branky a tak nás soupeř potrestal a otočil na konečný stav. Zápas to byl naprosto vyrovnaný a zasloužil by si remízu. Kluky musím pochválit, protože se všichni snažili a odvedli co bylo v jejich silách.

SKLB – Přelouč 3:5 (2:1)

Do posledního zápasu jsme vstoupili s nasazením a bojovností. Do branky se postavil Pája Eisner. Předváděl standardní výkon do té doby, než na něj spadl hráč soupeře a bohužel ho nešťastně trefil kolem do stehna a Pája ze zápasu musel odstoupit. Do branky se vrátil David Ardelt. Sice jsme opět prohrávali, ale do poločasu jsme stihli zápas otočit po gólech Petra Čichovského a z výkopu brankaře soupeře překvapil David Ardelt. Ve druhém poločase nám již začali trochu docházet síly a přední hráči se nestíhali vracet do obrany, čehož soupeř využil a zápas čtyřmi góly otočil. V závěru ještě Petr Čichovský upravil na konečný stav.

Všichni kluci si zaslouží pochvalu za předvedenou hru a dík patří i našemu nejvěrnějšímu fanouškovi Jirkovi 🙂

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.