U11 – krajská miniliga

V sobotu 4. května jsem odehráli krajskou miniligu na domácím hřišti v sestavě:

Ardelt, Čapský, Jehlička, Eisner, Havránek, Čichovský, Urbanec, Haken, Jirásek, Pleskot a Vacek.

Lázně Bohdaneč – Horní Jelení 4:2 (1:2)

V prvním zápase nás čekal v jarní části nejčastější soupeř. V zápase jsme zaspali začátek a prohrávali 0:2. Naštěstí se potom kluci probrali, přidali na pohybu, střelbě a kombinaci. Do poločasu snížil Petr Čichovský a ve druhém poločase vyrovnal Max Ubranec a obrat dokonal Petr Čichovský dalšími dvěma góly. V brance Fanda Havránek.

Lázně Bohdaneč – Slatiňany 4:10 (2:4)

V tomto zápase byl stejně jako před týdnem soupeř sehranější a nám se nedařilo zakončovat vypracované akce mezi tři tyče. Chyběla komunikace a hra s balónem. Moc často kluci volili odkopávání balónu, než aby se s ním zkusili pohrát. Byli jsme pod soustavným tlakem z čehož pramenili obdržené branky. Mezi střelce se ve své kariéře zapsal Míša Čapský a další góly přidali Max Ubranec a 2x Petr Čichovský. V brance David Ardelt.

Lázně Bohdaneč – Litomyšl 2:5 (2:1)

Zápas jsme začali dobře a šli do vedení brankou Fandy Havránka. Po srovnání soupeře trefou přímo z rohu nás do poločasu dostal do vedení Petr Čichovský. Bohužel v druhé půli již skórovali pouze hosté, přestože hra byla vyrovnaná. Nám se bohužel opět nedařilo střelecky. Chtělo by to více klidu v zakončování.

Za nasazení patří dík všem kluků a děkujeme i rodičům za podporu. V brance David Ardelt.