•      FK Junior Skuteč 

U11 – krajská miniliga

V neděli 19. května 2019 jsme odehráli další kolo krajské miniligy v Horním Jelení. Za nás nastoupili Ardelt(G), Čapský, Čichovský, Havránek, Jehlička, Vondrouš, Pleskot, Vacek a Haken.

Horní Jelení -Lázně Bohdaneč   2:3 (1:1)

V prvním zápase jsme nastoupili proti našemu nejčastějšímu soupeři a od začátku to bylo bojovné a vyrovnané utkání. Dostali jsme se do vedení gólem Františka Havránka. Soupeři se podařilo do poločasu vyrovnat. Ve druhém poločase šel soupeř do vedení, ale kluci se nenechali zaskočit a dál makali a přišlo vyrovnání brankou Petra Čichovského. Utkání pro náš prospěch zařídil tvrdou střelou Tomáš Vondrouš.

Moravany – Lázně Bohdaneč   2:3 (1:3)

Ve druhém zápase naši kluci pokračovali ve výborném výkonu z prvního utkání a zaslouženě šli do vedení brankou Petra Čichovského, poté jsme přidali další branky, kdy se trefil Tomáš Vondrouš a Kuba Jehlička. Ve druhém poločase se převážně bojovalo ve středu pole s minimem šancí a tak se soupeři podařilo jen snížit skóre. Kluci makali a dovedli utkání do vítězného konce.

Lázně Bohdaneč – Žamberk  1:3 (1:2)

V posledním zápase jsme opět šli do vedení brankou Petra Čichovského. Soupeři se podařilo otočit skóre do poločasu dvěma góly. Naši kluci do druhého poločasu nastoupili s velkým nasazením a soupeře mačkali na jeho polovině a zahazovali jednu šanci za druhou. Začalo to neproměněnou penaltou, kdy branku přestřelil David Ardelt. Poté měl čtyři šance Vašek Pleskot, dvě šance Petr Čichovský, Míša Čapský též nastřelil tyč a vše zakončil střelou těsně nad branku Kuba Jehlička a tak nás soupeř potrestal a vstřelil třetí gól. I v tomto zápase musím kluky pochválit za předvedený výkon.

Všechny kluky musím za dnešní předvedenou hru jen a jen pochválit a poděkovat.

autorem příspěvku je David Čapský

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.