•      FK Junior Skuteč 

U11 – krajská miniliga v Dašicích

V neděli 12. května 2019 jsme odehráli další kolo krajské miniligy. Za nás nastoupili Ardelt, Čapský, Černý, Čichovský, Eisner, Havránek, Kubrycht, Jehlička, Urbanec a Vondrouš.

Lázně Bohdaneč – Libchavy 11:2 (7:0)

V prvním zápase jsme se do soupeře zakousli od úvodních minut a měli po většinu zápasu míč na našich kopačkách. Kluci makali, podle pokynů obsazovali hráče soupeře a předváděli celkově pohledný fotbal, což se projevilo narůstajícím počtem gólů v brance soupeře. Mezi střelce se zapsali 3x Vojta Kubrycht, po dvou gólech přidali Max Urbanec, Kuba Jehlička a Petr Čichovský, po jednom gólu Pája Eisner a z branky David Ardelt.

Lázně Bohdaneč – Moravany 0:5 (0:2)

Ve druhém zápase se naši kluci nedokázali vyrovnat s tvrdou hrou soupeře mnohdy za hranicí pravidel, což bohužel s panem rozhodčím naprosto nic nedělalo. V zápase nám chybělo důsledné obsazování hráčů soupeře jako v prvním zápase. Bohužel se nám nedařilo ani střelecky, když jsme dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Kluci se snažili a bojovali, ale bohužel to nevedlo ke vstřelení žádné branky. V brance nám kryl záda David Ardelt.

Lázně Bohdaneč – Horní Jelení 7:3 (2:1)

V posledním zápase jsme se opět po týdnu utkali s borci z Horního Jelení. V tomto zápase jsme se opět vrátili k důslednému obsazování protihráčů při jejich rozehrávce a tím jsme získávali víc míčů pro sebe a dokázali to přeměnit ve vstřelené branky. V tomto zápase po delší době nastoupil do branky Pája Eisner.O góly se postarali 3x Petr Čichovský a po jednom gólu přidali Kuba Jehlička, Max Urbanec, Míša Čapský a Vojta Kubrycht.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.