•      FK Junior Skuteč 

U11 – Turnaj v Nemošicích – 2. místo

V sobotu 30. 3. 2019 jsme zajeli na turnaj do Nemošic. Začátek turnaje byl již v 8 hod, což se projevilo v prvním zápase proti Dřítči, kdy většina kluků ještě spala. Sice jsme šli velmi brzy do vedení po nádherné akci, kdy Pája Eisner vysunul krásnou přihrávkou mezi obránce Vojtu Kubrychta, který našel úplně volného Maxe Urbance před prázdnou brankou. Bohužel jsme nenavázali na dobrý výkon z posledního přátelského trinaglu, kluci na sebe nemluvili a tak soupeř třemi góly zápas otočil. V závěru se podařilo ještě Vojtovi Kubrychtovi snížit na konečných 2:3. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti dobře známému soupeři z Horní Jelení. Opět to byl vyrovnaný zápas. Přestože jsme šli do dvoubrankového vedení po gólech Páji Eisnera, tak jsme nechali soupeře snížit. Potom dokončil Pája Eisner hattrick vstřelením třetího gólu. Soupeři se ještě podařilo snížit na konečných 3:2 pro náš tým. Po zápase mne kluci zklamali, že si po vítězném zápase nechtěli (někteří)  dát vítězný pokřik. Vše jsme si vyříkali a pak už to bylo bez problémů. V předposledním zápase nás čekalo domácí mužstvo Nemošice bílá. V tomto zápase jsme soupeře bez problémů přehrávali a nepouštěli ho do mnoha šancí. Skóre otevřel Pája Eisner, pak přidal dva góly Vojta Kubrycht, skórovat se podařilo i Fandovi Havránkovi a celkové skóre na 5:0 zakončil Pája Eisner. V posledním zápase jsme se utkali s druhým celkem Nemošic označený modrá. Doposud neporažené mužstvo jsme zaskočili vstřelením rychlého gólu (Vojta Kubrycht). Potom se soupeři podařilo výsledek otočit dvěma góly. Kluci ale nadále hráli pohledný fotbal a postupně přidali branky Vojta Kubrycht, Kuba Jehlička, Max Urbanec a Vojta Kubrycht. Poslední zápas jsme vyhráli 5:2. Bohužel na vzájemný první zápas s Dřítčí jsme turnaj nevyhráli, ale skončili jsme na výborném druhém místě.

Kluky musím pochválit, že od druhého zápasu hráli zase super fotbal, mluvili na sebe a dokázali si pěkně nahrávat, individuálně procházet, střílet i z větších vzdáleností a hlavně proměňovat vypracované šance. Někteří ještě musí zapracovat na bojovnosti a chuti vybojovat každý balón, který má soupeř. Celkově musím všechny pochválit. Dík patří i rodičům za podporu a slušné povzbuzování.

Ve fotogalérii jsem vložil fotky z halového turnaje v Holicích, přátelského trianglu 16.3. v Bohdanči a ukázkového tréninku s Patrikem Cincibukem.

Nastoupili jsme v sestavě Ardelt (G), Čapský, Černý, Drdla, Eisner (5x), Havránek (1x), Jehlička (1x), Kubrycht (6x) a Urbanec (2x).

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.