•      FK Junior Skuteč

U11 – turnaj v Rosicích

V sobotu 15. 6. 2019 jsme nastoupili k poslednímu turnaji této sezóny v Rosicích. Sice se jednalo o turnaj kategorie U13, přesto jsme se ho účastnili pouze s hráči U11. Brali jsme to především jako přípravu na přechod do U13, kam téměř všichni kluci půjdou v další sezóně. V úmorném vedru jsme odehráli 3 zápasy (2 x 15 min). Nastoupili jsme v sestavě Ardelt, Čapský, Čichovský, Eisner, Haken, Havránek, Kubrycht, Urbanec a Vondrouš. Do branky se ve všech zápasech postavil David Ardelt.

Na turnaji jsme obsadili krásné 2. místo.

SKLB – Rosice 0:3 (0:3)

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu mužstvu. V prvním poločase bylo vidět, že kluci nejsou zvyklí na velké hřiště a měli problémy s obsazováním soupeře. V tomto poločase se kluci hledali, čehož soupeř využil a podařilo se mu 3x skórovat. Ve druhém poločase se již kluci rozkoukali, začali soupeře důsledně obsazovat a začali se dostávat do šancí. Bohužel ani vyložené šance se nám nepodařilo využít. Pozitivní bylo, že soupeře jsme ve druhém poločase téměř nepouštěli na dostřel naší branky.

SKLB – Sezemice 5:1 (3:0)

Ve druhém zápase nás čekal soupeř ze Sezemic. V tomto zápase kluci navázali na skvělý výkon z druhého poločasu předchozího zápasu a začali na sebe konečně opět mluvit. Hráli super fotbal, kdy si dokázali poradit i s borci o hlavu vyššími a o 10 kg těžšími. Soupeře jsme do šancí moc nepouštěli a sami začali naše akce dotahovat až do úspěšného zakončení. Góly vstřelili  2x Kubrycht, 2x Urbanec a 1x Čichovský. Za pozitivní považuji, že většinu gólů kluci vstřelili po pěkných kombinacích.

SKLB – Horní Jelení 1:0 (1:0)

V posledním zápase jsme se utkali s borci z Horního Jelení. Zápas to byl vyrovnaný. Kluci dokázali se staršími soupeři běhat a hrát i do útoku. Občas jsme se dostali pod tlak, ale dokázali jsme dost střel zablokovat, nebo soupeř branku netrefoval. Za nás se dokázal trefit Vojta Kubrycht a v obraně jsem udrželi čisté konto a tak jsme zápas vyhráli 1:0.

Rád bych poděkoval všem klukům, za předvedenou hru a nasazení. V úmorném vedru v sobě našli dostatek sil a dokázali běhat, i když někteří prakticky nestřídali, neboť jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Také bych rád poděkoval všem rodičům za podporu.