U15 – 10. kolo KP

SK Lázně Bohdaneč – Heřmanův Městec 4:1 (0:0)

V sobotu 23. dubna 2022 jsme odehráli utkání krajského přeboru proti Heřmanovu Městci. Naši borci měli od začátku utkání pod svou kontrolou a hrálo se většinou na polovině soupeře. V prvním poločase jsme si nedokázali poradit s tím, že soupeř bránil v osmi až devíti hráči v pokutovém území a jeho těsném okolí. Nedařilo se nám prostřelit tento obranný val a pokud ano, tak to byly střely spíše propagační, se kterými si brankař bez problému poradil. Do šaten se v poločase šlo za stavu 0:0. V úvodu druhé půle při dobývání soupeře jsme nechali jít do samostatného úniku soupeře, který otevřel skóre. Kluci nesložili zbraně a hráli dál svou hru, což přineslo své ovoce již po 2 minutách, kdy se do míče opřel Jakub Dítě a vyrovnal. Po necelých 10 minutách stejný hráč skóre převážil na naši stranu. Po dalších třech minutách zpoza pokutového území přehodil vybíhajícího brankaře soupeře Pavel Eisner. V 72. minutě zkompletoval hattrick Jakub, když svůj rohový kop zakroutil přímo do branky. Všichni předvedli dobrou hru. Děkujeme rodičům, kteří přišli na zápas za jejich podporu.

Sestava: Ježek, Bartoň, Bělík, Bohuněk, Čapský, Čichovský, Dítě, Dubravčík, Eisner, Friedrich, Gabriel, Havránek, Kubrycht, Mrštík a Šedivý.

Branky: 3x Dítě, Eisner