U15 – 12. kolo KP

SK Lázně Bohdaneč – Slatiňany 5:2 (3:2)

V sobotu 7. května 2022 jsme odehráli zápas krajského přeboru na domácím hřišti proti vedoucímu celku tabulky ze Slatiňan.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v 1. minutě zápasu Jakub Dítě zpoza pokutového území přehodil brankaře soupeře. Dál jsme hráli aktivně, ale soupeři se podařilo vysunout rychlého útočníka, který srovnal již ve 4. minutě. Brzy se nám podařilo soupeři opět odskočit po brance Fandy Havránka a ve 26. minutě Vítek Šedivý přidal další branku. Soupeři se do poloviny podařilo snížit na poločasových 3:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a již ve 42 minutě Pavel Eisner využili zaváhání brankaře soupeře, kterému na hranici pokutového území vypadl při zákroku míč z ruky, který mu čistě odebral a z otočky zvýšil na 4:2. Po nařízeném přímém kopu z ca 20 m Vítek Šedivý místo střely na bránu překvapivě nahrál Jakubovi Dítěti, který nechytatelnou střelou do šibenice uzavřel skóre na konečných 5:2. Soupeř se snažil hrozit pouze vysouváním svých rychlých útočníků s čímž si naše obrana poradila výbornou poziční hrou a hrou tělem.

Všichni kluci předvedli nejlepší jarní výkon a dosavadního lídra tabulky téměř k ničemu nepustili. Před všemi smekám klobouk za předvedený výkon. Současně děkujeme všem přítomným rodičům za výbornou atmosféru během zápasu.

Sestava: Ježek, Bartoň, Bělík, Bohuňěk, Čapský, Čichovský, Dítě, Dubravčík, Eisner, Friedrich, Gabriel, Havránek a Šedivý

Branky:  2x Dítě, Havránek, Šedivý a Eisner