U15 – 15. kolo KP

SK Lázně Bohdaneč – Dolní Újezd 6:1 (2:0)

V sobotu 28. 5. 2022 jsme odehráli další zápas krajského přeboru na domácím hřišti. V tomto utkání jsme se museli obejít bez tří hráčů základní sestavy a tak jsme museli využít pomoci dvou mladších žáků. Výrazný zásah byl především do obranné řady, kde jsme se museli obejít bez dvou základních pilířů (Bohuněk a Čichovský). Úvod zápasu nebyl vůbec podle našich představa a úvodních 20 minut jsme prospali a nechali hrát soupeře, který v této době vstřelil vedoucí branku. Obrat nastal po úspěšné střele Jakuba Dítěte z hranice pokutového území. Hned v další minutě přidal další branku Dominik Bartoň. Vstřelené branky nás povzbudili a přebrali jsme otěže zápasu do našich rukou a začali hrát co umíme. Soupeře jsme od té doby téměř nepouštěli za polovinu. Bohužel z našich šancí se žádná neujala a tak se šlo do šaten za stavu 2:1. V úvodu druhého poločasu přidal další branku Jakub Dítě a ve 48 minutě pěknou střelou z přímého kopu zvýšil naše vedení Vítek Šedivý. V 52. minutě Jakub Dítě zkompletoval hattrick. O závěrečnou branku utkání se postaral z dalšího přímého kopu Vítek Šedivý, který svou střelu krásně zarotoval ke vzdálenější tyči. Oba mladší žáci výborně zapadli do týmu a předvedli solidní výkony.

Bartoň, Bělík, Čapský, Dítě, Dubravčík, Eisner, Friedrich, Gabriel, Havránek, Ježek, Mrštík, Šedivý Vít, Šedivý Radim a Štorek

Branky: 3x Dítě, 2x Šedivý a Bartoň