•      FK Junior Skuteč

U15 – IV. kolo krajského přeboru

SK Lázně Bohdaneč – ŽSK Třemošnice 9:2 (2:0)

V sobotu 31. 8. 2019 jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Třemošnice. V 1. poločase se do branky postavil Martin Klein a udržel čisté konto. Začátek utkání byl vyrovnaný a hra se odehrávala především ve středu hřiště. Před koncem prvního poločasu dorazil Matyáš Drahý, který bohužel zaspal na první mistrovské utkání. Po jeho vstupu na hrací plochu se zapojil do útočné fáze a po ca 2 minutách na hřišti zakončil úspěšně sólový únik (28 minuta) po pěkném vysunutí zálohou. Ve 30 minutě šel opět sám na branku soupeře, ale tentokrát předložil nahrávku před prázdnou branku Martinovi Ježkovi, který úspěšně zakončil a uzavřel skóre prvního poločasu. Soupeře jsme v tomto poločase do šancí nepouštěli. Obrana stíhala soupeři odebírat balony a tak soupeř jen několikrát vystřelil z větší vzdálenosti. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v brance, kam se postavil Martin Ježek a Martin Klein se přesunul do útoku. Ve 36. minutě se dostal do úniku Lukáš Buřval a zvýšil na 3:0. Potom se soupeři podařilo po naší chybě dostat středem pole před branku a snížil Lukáš Klein. Naštěstí se toho kluci nelekli a pokračovali ve své hře a útočně duo Klien a Drahý spustilo brankostroj. Mezi 43 – 49 minutou zkompletoval hattrick  Martin Klein. Matyáš Drahý přidal další dva góly v 50. a 67. minutě. Soupeř korigoval stav z penalty nařízené za ruku v pokutovém území. Skóre v 70 minutě uzavřel Martin Klein.

Všichni kluci předvedli dobré výkony od brankařů, přes jistou obranu, kvalitní zálohu, které dávala super přihrávky za obranu po útočníky, kteří proměnili většinu šancí. Někteří bohužel ještě stále volili časté nakopávání balónů místo hry po zemi, ale na tom budeme dále pracovat.

Děkuji všem za předvedené výkony a rodičům za podporu.

Klein, Ježek, Potůček, Pětioký, Fistr, Rázl, Sebránek, Křivda, Rázl, Buřval, Doležal, Kratochvíl, Forgáč, Skalický a Reich