•      FK Junior Skuteč 

U15 – turnaj v Přelouči

V neděli jsme se účastnili halového turnaje v Přelouči v sestavě Drahý, Pětioký, Kratochvíl, Fistr, Reich, Křivda, Potůček, Buřval a Rázl.

SKLB – Přelouč 0:0

V prvním zápase jsme se utkali s domácím mužstvem. Do branky se postavil Matyáš Drahý. Začali jsme mírným tlakem na soupeře, ale nedokázali jsme žádnou šanci využít. Postupem času nás začal soupeř zatlačovat před naší branku a ve druhé polovině utkání jsme se většinou bránili, ale ani soupeř nedokázal žádnou šanci využít a jsme se rozešli s bezbrankovou remízou.

SKLB – Velký Osek 0:3

Do druhého zápasu jsme nastoupili ve stejném složení, ale bez pohybu. Kluci stáli, nenabíhali si do prostoru a tak jsme celý zápas pod tlakem a nedokázali ani jednou vystřelit.

SKLB – Paramo 2:0

Do posledního zápasu ve skupině jsme museli udělat nějakou změnu. Do branky se postavil Lukáš Buřval a Matyáš Drahý se přesunul do útoku. Všichni kluci se nechali strhnout jeho bojovností a začali konečně běhat, což se projevilo tlakem na branku soupeře. Nikola Pětioký vzal míč na naší polovině a prošel celé hřiště a zakončil to přesnou střelou, kterou otevřel skóre. Kuba Křivda následně přidal pojistku v podobě druhého gólu. Soupeře jsme do šancí nepouštěli a jedinou jejich střelu na branku dokázal Lukáš Buřval vyrazit na roh.

Ve skupině jsme se 4 body obsadili 3 místo a nastoupili do utkání o umístění. Nejdřív nás čekal soupeř ze 4. místa druhé skupiny.

SKLB – Chvaletice 4:1

Do zápasu jsme nastoupili opět s dobrým pohybem a skóre otevřel Matyáš Drahý, kdy mu míč přesně na hlavu naservíroval Matěj Fistr. Za chvíli si pozici nahrávače a střelce vyměnili a zvýšili jsme stav na 2:0. Do konce zápasu Matěj Fistr zkompletoval hattrick. Soupeř z ojedinělé šance dokázal snížit.

O konečné 5. místo jsme se utkali v malém derby s Přelovicemi.

SKLB – Přelovice 1:0

Vyrovnaný zápas rozhodl jedinou brankou Matyáš Drahý. Další naše šance jsme nedokázali využít a všechny soupeřovi pokusy skončili na naší kvalitně odehrané defenzívě a co prošlo na branku dokázal Lukáš Buřval vytěsnit mimo.

Na turnaji jsme tedy obsadili konečné 5. místo. Všichni si zaslouží poděkování za předvedené výkony především od 3. zápasu. První dva zápasy se kluci trošku rozkoukávali. Hra v hale je úplně něco jiného než venkovní kopaná. Děkujeme i rodičům za podporu a dopravu.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.