Tak to byl mazec, za 55 minut bylo hotovo a výhra 3:0 na Sokole v Pardubicích!!!

Tak v pondělí se Sokolem Pardubice to byla zase úplně jiná hra, než zápas předtím v Pardubičkách, který jsme prohráli 0:3. Je vidět, že pokud nejsme v plné sestavě, tak to nejde. Teď jsme hráli se všemi hráči základní sestavy a bylo to vidět, hráli jsme úplně v pohodě a hlavně bez chyb, prostě paráda. Všechno nám tam padalo, bloky výborný a v poli jakbysmet. Hotovo ani ne za 55 minut 3:0 – 25:22, 25:4 (jo, to není chyba, udělali jen 4 body) a 25:12. Takhle rychlý a pohodový zápas jsme už dlouho nehráli.

Ve čtvrtek 6.10. 2016 je změna, díky počasí, kdy se ochladilo na 9 stupňů a občas déšť, byl zápas správně odložen do tělocvičny a hrajeme tedy až od 18:00 hod v tělocvičně Univerzity Pardubice s USK.

Pak už nás čeká jen poslední zápas podzimu s Chvaleticemi, který se bude hrát v pondělí 17.10. 2016 od 19:15 hod v tělocvičně ve Chvaleticích, a pak bude následovat zimní přestávka.