Poslední zápas podzimního kola vítězně s TJ Pardubičky

Tak máme za sebou poslední zápas podzimní části. Byl to odložený zápas s TJ Pardubičky, který se nakonec odehrál v tělocvičně kvůli horšímu počasí a hlavně, že by brzy padla tma. A to právě kvůli tomu, protože s tímto soupeřem vždy hrajeme velice dlouhé a vyrovnané zápasy. Vzpomeňme na poslední zápas s TJ Pardubičky, kdy jsme prohráli 3:2 až v tiebreaku 15:13.

Ale teď tomu bylo jinak. Až nečekaný nástup v prvním setu, kdy jsme už vyhrávali 8:1 nás nastartoval k velkému výkonu. Ano bylo to tím, že se Vlasta konečně taky dostal na post smečaře, Aleš zase na post blokaře a nakonec to bylo taky tím, že naši nahrávači Slávek s Michalem začali dávat nahrávky, které jsme potřebovali. Tak se to vše sešlo a nakonec jsme urvali set 25:23. TJ Pardubičky se totiž trochu začali rozehrávat a naštěstí jsme měli dost velký náskok na to, že jsme to dohráli vítězně. Pak ale přišel druhý set, trochu sprcha pro nás, jak jsem už psal TJ Pardubičky se rozehráli a nám nevycházelo skoro nic. Tak jsme prohráli set 10:25. Teď se to lámalo, bud naskočíme zpátky do zápasu anebo nás smetou 3:1. Nezbývalo než namotivovat tým, zapomenout na tento „strašný“ set a vrátit se zpět do hry. A to se povedlo, Pavel se zase dostal do své pohody a sázel tam jednu smeč za druhou, všichni jsme bojovali o každý bod, bylo to vyrovnané až do stavu 18:18, ale pak jsme urvali konec zápasu a vyhráli 25:20. Tak teď už jen zbývalo, než je dorazit. Což u tohoto soupeře není jednoduché. Šli jsme do toho s větší chutí vyhrát, zase boj o každý bod až za stavu 13:15 jsme jim pomalu začali utíkat, až jsem se potom divil, že jejich kapitán si nevzal ani jeden time, aby přerušil naši vítěznou šňůru. Tak jsme bojovali dál. Jejich chyba, když se nedaří musí se něco změnit, asi nevěděli co s tím, takže jsme je dorazili 25:18 a hurá s vítězstvím domů. Až nečekaně jednoduchá a možná pro TJ Pardubičky i krutá prohra, ale na to se už historie neptá, vítězství je naše.

Na závěr musím napsat, že je potřeba poděkovat všem hráčům za koncentrovaný výkon ve třetím a čtvrtém setu, kdy jsme uhrávali důležité míče, kdy smečaři skvěle smečovali, blokaři skvěle blokovali (a i smečovali) a nahrávači skvěle nahrávali. Ještě jednou díky.

Teď následuje zimní přestávka, čas na odpočinek, další zápas hrajeme až na jaře venku 3. května 2021 s Totálním rozkladem Pardubice. Tak nám držte palce.

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.