- Jméno
- Žána Břetislav
- Aktuální tým
- Lázně Bohdaneč, Lázně Bohdaneč U17, Lázně Bohdaneč U19
- Soutěže
- 4. liga mladšího dorostu U17 (2026_27), 4. liga dorostu U19 (2026_27), 4. liga dorostu U19-skupina 1-8 (2025_26), 4. liga mladšího dorostu U17 (2025_26), Tlapnet 5. liga mužů 2025
- Sezóny
- 2025-26, 2026-27
4. liga dorostu U19 (2026_27)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2026-27 | Lázně Bohdaneč U19 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 171 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
Celkem | - | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 171 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
4. liga dorostu U19-skupina 1-8 (2025_26)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč U19 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8 | 610 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
Celkem | - | 3 | 0 | 1 | 0 | 8 | 610 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
4. liga mladšího dorostu U17 (2025_26)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč U17 | 36 | 0 | 7 | 1 | 21 | 1890 | 57.14 | 23.81 | 19.05 | 0 |
Celkem | - | 36 | 0 | 7 | 1 | 21 | 1890 | 57.14 | 23.81 | 19.05 | 0 |
4. liga mladšího dorostu U17 (2026_27)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2026-27 | Lázně Bohdaneč U17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 90 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | 0 |
Celkem | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 90 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | 0 |
Tlapnet 5. liga mužů 2025
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | 0 |
Celkem | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | 0 |
Kariéra celkem
Sezóna | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | 39 | 0 | 8 | 1 | 30 | 2515 | 50.00 | 20.00 | 30.00 | 0 |
2026-27 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 261 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
Celkem | 42 | 0 | 9 | 1 | 33 | 2776 | 48.48 | 18.18 | 33.33 | 0 |
Datum | Domácí | Výsledky | Hosté | Čas |
|---|---|---|---|---|
Vysoké Mýto | ||||