- Jméno
- Šedivý Radim
- Aktuální tým
- Lázně Bohdaneč, Lázně Bohdaneč U19
- Předchozí týmy
- Lázně Bohdaneč U17
- Soutěže
- 6. liga mužů (2026_27), 4. liga dorostu U19 (2026_27), 4. liga dorostu U19-skupina 1-8 (2025_26), 4. liga dorostu U19 - skupina A (2025_26), 4. liga mladšího dorostu U17 (2025_26), Tlapnet 5. liga mužů 2025
- Sezóny
- 2025-26, 2026-27
4. liga dorostu U19 (2026_27)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2026-27 | Lázně Bohdaneč U19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 180 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
Celkem | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 180 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
4. liga dorostu U19-skupina 1-8 (2025_26)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč U19 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 987 | 25.00 | 16.67 | 58.33 | 0 |
Celkem | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 987 | 25.00 | 16.67 | 58.33 | 0 |
4. liga dorostu U19 - skupina A (2025_26)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč U19 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 183 | 57.14 | 14.29 | 28.57 | 0 |
Celkem | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 183 | 57.14 | 14.29 | 28.57 | 0 |
4. liga mladšího dorostu U17 (2025_26)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč U17 | 5 | 0 | 4 | 0 | 20 | 1800 | 55.00 | 25.00 | 20.00 | 0 |
Celkem | - | 5 | 0 | 4 | 0 | 20 | 1800 | 55.00 | 25.00 | 20.00 | 0 |
6. liga mužů (2026_27)
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2026-27 | Lázně Bohdaneč | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tlapnet 5. liga mužů 2025
Sezóna | Klub | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | Lázně Bohdaneč | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 78 | 14.29 | 0.00 | 85.71 | 0 |
Celkem | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 78 | 14.29 | 0.00 | 85.71 | 0 |
Kariéra celkem
Sezóna | góly | nahrávky | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných | vlastní góly |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025-26 | 5 | 0 | 8 | 0 | 47 | 3048 | 41.30 | 17.39 | 41.30 | 0 |
2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 180 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
Celkem | 6 | 0 | 8 | 0 | 50 | 3228 | 41.67 | 16.67 | 41.67 | 0 |
Datum | Domácí | Výsledky | Hosté | Čas |
|---|---|---|---|---|
Vysoké Mýto | ||||