U19 – dorost
V sezóně 2026/27 hrají 4. ligu dorostu Pardubického kraje.
Datum | Domácí | Čas/Výsledek | Hosté | Hřiště |
|---|---|---|---|---|
N/A | ||||
N/A | ||||
Litomyšl | N/A | |||
N/A |
Datum | Domácí | Čas/Výsledek | Hosté | Hřiště |
|---|---|---|---|---|
N/A | ||||
N/A | ||||
N/A | ||||
N/A | ||||
N/A | ||||
N/A | ||||
N/A | ||||
Vysoké Mýto | N/A |
Hráči, kteří v letošní sezóně nastoupili k zápasům v kategorii dorostu U19.
Hráč | góly | žluté karty | červené karty | zápasů | minut | % vítězných | % nerozhodných | % prohraných |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 2 | 0 | 6 | 526 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
2 | 3 | 0 | 7 | 612 | 42.86 | 0.00 | 57.14 | |
2 | 1 | 0 | 4 | 289 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
1 | 0 | 0 | 4 | 127 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
1 | 0 | 0 | 2 | 153 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
1 | 0 | 0 | 7 | 609 | 42.86 | 0.00 | 57.14 | |
1 | 0 | 0 | 4 | 133 | 25.00 | 0.00 | 75.00 | |
1 | 0 | 0 | 2 | 90 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 0 | 0 | 6 | 481 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 0 | 0 | 1 | 21 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | |
0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | |
0 | 1 | 0 | 4 | 133 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 1 | 0 | 6 | 540 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 1 | 0 | 4 | 192 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 2 | 0 | 5 | 315 | 40.00 | 0.00 | 60.00 | |
0 | 0 | 0 | 7 | 321 | 42.86 | 0.00 | 57.14 | |
0 | 0 | 0 | 5 | 419 | 40.00 | 0.00 | 60.00 | |
0 | 0 | 0 | 4 | 353 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 0 | 0 | 1 | 13 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | |
0 | 0 | 0 | 4 | 131 | 25.00 | 0.00 | 75.00 | |
0 | 0 | 0 | 7 | 387 | 42.86 | 0.00 | 57.14 | |
0 | 0 | 0 | 4 | 230 | 25.00 | 0.00 | 75.00 | |
0 | 0 | 0 | 2 | 19 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | |
0 | 0 | 0 | 1 | 90 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | |
0 | 0 | 0 | 7 | 607 | 42.86 | 0.00 | 57.14 |









