Neuvěřitelný zápas na hřišti prvního SKP Hvězda Pardubice

Dne 10.6. 2019 jsme sehráli utkání na hřišti nejlepšího týmu okresní soutěže SKP Hvězda Pardubice. Tým, který doteď ztratil za celou sezónu pouze 8 setů a my jsme jim sebrali hned 2.

Ale od začátku, ten tomu moc nenasvědčoval, protože jsme se snažili, ale 1.set jsme prohráli 25:13. Pak jsme ale zabrali a vyhráli po heroickém výkonu 25:17. Třetí set opět vyhráli domácí 25:14. Nás to ale nezaskočilo a srovnalo jsme po krásných smečích na 2:2, set byl 25:21. Začal pak tiebreak, zkrácený set, který se hraje pouze do 15 bodů. Drželi jsme se statečně, donutili jsme i soupeře vzít si timeout. Ale nakonec jsme podlehli prvnímu týmu soutěže v tiebreaku 15:11 a 3:2 na sety.

Nevadí, ale podali jsme fakt nadprůměrný výkon a minimálně jsme domácí tým potrápili a především zaskočili. A vezeme si domů 1 bod. Totiž dle nových pravidel je za prohru v tiebreaku 1 bod, za výhru 2 body. Jinak když to skončí jakýmkoli jiným výsledkem, tedy 3:0 nebo 3:1, tak vítězný tým bere všechny 3 body.

Děkuji všem spoluhráčům za pěknou hru a už se těším na poslední zápas okresní soutěže, který sehrajeme ve čtvrtek 13.6.2019 v 17:30 hodin na hřišti ve Svítkově.