•      FK Junior Skuteč

Příspěvky 2021

S novou sezónou je tu oblíbené období placení členských příspěvků. Je nám líto, ale vzhledem ke stále složitější situaci, jsme museli výši příspěvků malinko upravit. Aktuální výši příspěvků vyhledáte v rubrice příslušné věkové kategorie. Ostatní pravidla zůstávají beze změny. Příspěvky prosíme zaplatit do 15.10.2021. Děkujeme.

U19 SKLB – Chvaletice 5:0 (0:0)

V prvním poločase naše mužstvo mělo celkovou převahu a jen náš nedůraz v zakončení,skončila první půle bez branky.Krátce po úvodu druhé půle jsme se dostali do vedení,které jsme během pár minut navýšili a utkání jsme dovedli do vítězného konce.Soupeř hrozil pouze sporadicky,

Branky : Lejsek 2x,Křivda,Fistr,Klein

Sestava : Drahý – Potůček,Musil.Rázl,Zeman,Hubert,Lejsek,Fistr,Křivda,Fabo,Klein (Buřval)

U15 – 7. kolo KP

SKLB – FC Žamberk 16:0 (7:0)

V sobotu 11. 9. 2021 jsme sehráli další kolo krajského přeboru na domácím hřišti. V zápase jsme byli po celou dobu lepším mužstvem. Podařilo se nám využít několik šancí v úvodu, čímž se kluci uklidnili a dohráli zodpovědně zápas až do konce. Z velké pozitivum považuji, že se o branky podělilo hned 8 hráčů. Na druhou stranu je nutné přiznat, že nás soupeř v ničem neprověřil a skóre bylo jen otázkou času. Byli jsme rychlejší na míči. Soupeře jsme téměř nepustili na naší půlku a dokonce jsme mu nedovolili ani jednu střelu na branku.

Branky: 4x Dubravčík, 3x Kubrycht, 2x Dítě, 2x Eisner, 2x Šedivý Vítek, 2x Řehůřek, a Čichovský.

Pokračování zde….

U15 – 6. kolo KP

Dolní Újezd – SKLB 5:3 (3:1)

V nedělním utkání v Dolním Újezdu jsme odehráli další kolo krajského přeboru. Přestože jsme prohráli, tak jsme po většinu utkání hráli na půli soupeře, ale opět nás trápila koncovka. Do šancí se dostáváme, ale musíme jich více využít. Soupeř z minima vytěžil maximum. Herní projev byl dobrý.

Zápas jsme odehráli ve složeni:

Reich (G) – Čapský, Čichovský, Dítě, Dubravčík, Eisner, Fistr, Friedrich, Gabriel, Havránek, Šedivý Vít, Šedivý Radim a Štorek

Branky: 2x Dubravčík, Dítě

TJ Sokol Rosice n.L. – SKLB „A“ 0:3, (0:0)

8.9.2021 – Ačkoli výsledek vypadá jednoznačně, nerodilo se naše vítězství vůbec jednoduše. Domácí vsadili na pevnou obranu, kterou se nám více než poločas nedařilo překonat. A když už jsme byli v gólové šanci, chyběl nám klid v koncovce. Pokračování zde….

6. kolo KP

V neděli 5. 9. 2021 sehrajeme druhé mistrovské utkání této sezóny. Soupeřem nám bude Dolní Újezd. Utkání se hraje od 9:30 hod. Do místa konání je možné jet autobusem, který bude odjíždět v 7:30 z Lázní Bohdaneč ze zastávky MHD Točna (všichni přijdou včas, na nikoho se nečeká). Pokračování zde….

5. kolo KP

FC Jiskra 2008 – SKLB 12:3 (6:2):

V neděli 29. srpna jsme odehráli první mistrovské utkání nové sezóny v Červené Vodě proti FC Jiskra 2008. Soupeř nás přehrál nakopávanými balóny na rychlonohého útočníka, který nám dal 5 gólů a dalších 5 připravil. Bohužel jsme mu rychlostně nestačili vzhledem k jeho dospělému vzrůstu. Soupeř nás likvidoval značným množství faulů mnohdy by si za velmi nebezpečné skluzy na nohy protihráčů zasloužili ohodnocení kartou, což bohužel rozhodčí neudělal. Bohužel to vyvrcholilo zraněním Vojty Kubrychta, který si pravděpodobně minimálně 5 týdnů do míče nekopne, neboť má pohmožděné kolenní vazy. O všechny naše branky se postaral Vítek Šedivý (dva z přímého kopu a jeden z pokutového kopu). Za pozitivní považuji, že všichni kluci co odehráli celých 80 minut zápasu to zvládli fyzicky. Na našem výkonu se značně podepsalo, že třetina mužstva byla od června poprvé na hřišti bez jediného tréninku.