•      FK Junior Skuteč 

U19 Třemošnice – L.Bohdaneč 5:0 (4:0)

Poslední kolo krajské soutěže dorostu jsme odehráli v Třemošnici.Uvod prvního poločasu byl zcela v režii domácího mužstva a zaslouženě první půli vyhrál 4:0.Opět rozhodlo prvních 20 minut,které ovlivnily celý zápas.Obraz hry druhé půle byl z naší strany mnohem lepší a za nasazení a bojovnost zaslouží mužstvo pochvalu.V druhém poločase jsme inkasovali už jen jednou.

Sestava:Mácháček – Císař,Čermák,Štěpánek,Drapák M,Maruška,Schletter,Zeman.Faltys,Fabo,Musil M.(Pětioký,Kratochvíl.Hubert,Drábek)

U19 Pardubičky-L.Boohdaneč 3:1 (1:1)

Předposlední zápas krajského přeboru dorostu jsme odehráli utkání v Pardubičkách.Oproti jiným zápasům jsme do utkání vstoupili mnohem lépe a po standartní situaci jsme hned v úvodu šli do vedení 1:0.Ale postupem času nás soupeř dostával pod tlak,často jsme faulovali a z jedné standartky těsně před koncem poločasu srovnal na 1:1.Druhou půli byl soupeř lepším týmem a opět ze standartní situace ujal vedení 2:1.V 69.minutě jsme šli de deseti po vyloučení našeho hráče a to mělo vliv na zbytek utkání.I přes snahu zápas vyrovnat jsme obdrželi po rychlém protiútoku ke konci utkání branku na 3:1 a bylo rozhodnuto.

Branky:Škáva

Sestava:Drábek – Císař,Škáva,Čermák,Štěpánek,Maruška,Schletter,Faltys,Hubert,Macháček,Musil J,(Pětioký,Drahý,Fabo,Potůček)

U15 – nominace na 2. 11. 2019

V sobotu 2. 11. 2019 sehrajeme na domácím hřišti další zápas krajského přeboru proti Libchavám. Sraz bude v 8:45 v šatně. Nominováni jsou:
Půlpán, Bekera, Buřval, Doktor, Doležal, Drahý, Klein, Kratochvíl, Křivda, Pětioký, Potůček, Rázl, Reich a Sebránek.
Prosím o včasné potvrzení účasti i neúčasti.