•      FK Junior Skuteč 

U15 – začátek tréninků

Zdravím, pomalu končí polovina prázdnin a tak pro jistotu připomínám, že v úterý 10. 8. od 16:30 začínáme pravidelně trénovat klasicky každé úterý a čtvrtek ve stejném čase. Upozorňují, že pravděpodobně do konce srpne nebude možné dojet autem ke stadiónu. Silnice od kruhového objezdu na konec LB je rozkopaná a nejezdí tam ani MHD. Na klubových stránkách jsem aktualizoval informace o soutěžních utkáních. Prosím o včasné omlouvání nepřítomnosti na trénincích, abychom si mohli adekvátně připravit tréninkové jednotky. Předem děkuji a těším se na viděnou v srpnu.

Fortuna liga na našem stadionu – hygienická opatření

S ohledem na situaci týkající se šíření onemocnění COVID-19 upozorňujeme, že dle aktuálně platného Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví musí každá osoba, která se bude účastnit sportovní venkovní akce, prokázat splnění podmínky bezinfekčnosti, a to konkrétně prokázat, že:

  1. osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  2. osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  3. osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:

Pokračování zde….

U15 – nejbližší PÚ

v nejbližší době sehrajeme s hráči ročníků 2006; 2007 a 2008 následující PÚ:
1. 6. 2021 SK Lázně Bohdaneč – Přelovice
5. 6. 2021 SK Lázně Bohdaneč – SK Nemošice
12. 6. 2021 SK Nemošice – SK Lázně Bohdaneč
nominace budou upřesněny

VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21

Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2021 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21.

„Do poslední chvíle jsme bojovali o to, aby se mohly neprofesionální soutěže dohrát. Z tohoto důvodu jsme také neustále vymýšleli nové a nové varianty scénářů tak, abychom mohli odehrát požadovaný počet utkání a byla zajištěna regulérní prostupnost soutěží. Ve chvíli, kdy jiné sporty soutěže odpískaly, my stále věřili a bojovali. Máme ale první květnový týden a stále není povolena ani možnost plnohodnotného tréninku klubů, takže je potřeba nyní bohužel konstatovat, že ani fotbalové soutěže již nepůjde dohrát“, říká předseda FAČR Martin Malík. Pokračování zde….

Organizační informace pro kategorie Přípravek

Tréninky našich kategorií přípravek se po dlouhé době opět rozběhly. Tréninky probíhají ve skupinách za dodržování aktuálně vydaných hygienických opatření.

Pokračování zde….