•      FK Junior Skuteč

U19 L.Bohdaneč:Moravany 1:3(0:2)

Vstup do utkání byl plný nervozity a nepřesností na naší straně,soupeř byl více fotbalovější,naší hře chyběla konstruktivnost a byla založena jenom na nakopávání dlouhých míčů se kterými si obránci soupeře lehce poradili.Soupeř nám vstřelil první gol a vzápětí jsme měli i my stoprocentní šanci,ale bohužel jsme ji neproměnili.Soupeř nás trestal z našich hrubých chyb a do poločasu přidal ještě druhý gol a zaslouženě první poločas vyzněl 2:0 pro hosty.V druhém poločase byl náš výkon o sto procent lepší a i přestože jsme opět inkasovali na 3:0,tak jsme bojovali a snažili se s výsledkem ještě něco udělat.Bohužel jsme jenom korigovali na 1:3.Nevyšel nám vstup do utkání a to rozhodlo o celém zápase.

Branky : Fabo

Sestava : Drábek – Císař,Uskuba.Čermák,Škáva,Schletter,Hubert,Musil J,Musil M,Rež,Maruška (Faltys,Fabo,Zeman,Drapák M.)

Žákovské soustředění 2020

Zimní soustředění všech přípravek a žákovských kategorií proběhne od 29.1.2020 do 2.2.2020 v Nekoři, středisko Lorien. Bližší informace obdržíte v nejbližších dnech od trenérů.