•      FK Junior Skuteč 

U15 a U13 – nominace na PÚ

V sobotu 6. 6. 2020 sehrajeme přátelské utkání na hřišti Pardubiček (mapa). Sraz bude v 9 hod v šatně. Všichni brankaři si berou vybavení na chytání i hráčský dres. Kdo nebude mít dopravu, tak může jet trolejbusem číslo 3 z Bohdanče v 7:50 hod. Vystoupí na zastávce Poděbradská a přejde na zastávku Polabiny točna. Odtud se pojede trolejbusem číslo 2 v 8:28 (pojedu i já).

Nominace:

Drahý, Pětioký, Půlpán, Kratochvíl, Klien, Rázl, Křivda, Doležal, Buřval, Fistr, Skalický, Dubravčík, Ježek, Friedrych, Reich, Štěrba a Lichý.

Prosím o potvrzení účasti i neúčasti.

U13/ Př. utkání SK L.B. 6:6 TJ Přelovice

23.5.2020 – V sobotu jsme po dlouhé pauze sehráli př. utkání s sousedními Přelovicemi. Utkání splnilo účel, kluci si po delší době zahráli, vyzkoušeli se hráči ročníku 2009, kteří odehráli velice dobré utkání na to, že to byla jejích premiéra. Samotné utkání bylo jako na houpačce 0:2,4:2,4:6 a 6:6, kdy jsme srovnali z poslední akce zápasu. Remíza byla zřejmě spravedlivým vyústěním celého zápasu.

Góly: 3x Eisner, 2x Kubrycht, Havránek

Sestava: Smrček (Ardelt) – Čapský, Čichovský, Jehlička, Černý, Havránek, Eisner, Vondrouš, Drdla, Urbanec, Kubrycht, Haken,