Odložený zápas o 1. místo byl nakonec sehrán v tělocvičně TJ Pardubičky

Tak nakonec se odložený zápas o 1. místo s TJ Pardubičky odehrál 26.11.2019 v tělocvičně TJ Pardubičky (vyměnili jsme si pořadatelství, protože my zatím tělocvičnu nemáme).

Zápas o 1. místo měl vše co měl mít, drama až do konce se šťastným koncem pro domácí TJ Pardubičky. Po prvních vyrovnaných setech jsme prohrávali 2:0, ale zatli jsme zuby a vybojovali vítězství ve třetím a čtvrtém setu, a tím vyrovnali na 2:2. A o vítězství rozhodoval zkrácený set, tzv tiebreak hraný do 15-ti, ten jsme bohužel po velké bitvě prohráli nejtěsnějším rozdílem 15:13. Sety 25:17, 26:24, 18:25, 17:25 a 15:13.

Nevadí, byl to krásný zápas se vším všudy, kdy jsme odcházeli se vztyčenou hlavou. Přestávku po podzimní části strávíme na krásném 2. místě.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na vás v příštím roce.