Další skvělý zápas s USK Pardubice

Dne 11.6. 2020 jsme sehráli další super zápas s tradičním soupeřem co se nevzdává – univerzitní tým USK Pardubice. Od začátku jsme na ně vlítli a po prvních dvou setech jsme vedli 2:0 (sety 25:14 a 25:14). Ve třetím setu se trochu zvedli a utekli ze dvou mečbolů, kdy jsme se tahali o výsledek a nakonec jsme třetí set prohráli 26:28. Čtvrtý set byl zajímavý, drželi se nás až do stavu 15:15, ale nám pak patřil závěr a vyhráli jsme ho 25:16 a mohli jsme slavit další cenou výhru 3:1.

Čekají nás poslední 2 zápasy okresního přeboru, a to v pondělí 15.6. 2020 hrajeme na Sokole v Pardubicích, a pak poslední zápas doma s SKP Hvězda Pardubice ve čtvrtek 18.6.2020 od 17:30 hodin.

Čekáme zase spoustu fanoušků, kterým opět moc děkujeme za krásnou atmosféru a zveme je i na tento poslední zápas sezóny. Po zápase se chystá na hřišti zakončení sezóny a slavnostní odhalení fotky našeho volejbalového týmu v místním klubu.