Další vítězný super zápas na hřišti Sokola Pardubice „B“

Dne 15.6. 2020 jsme sehráli další vítězný zápas. Krásný výsledek se ale nerodil vůbec jednoduše. Soupeř na nás vyrukoval se sestavou 5 juniorů a jednoho staršího skvělého nahrávače,  průměrný věk mohl být tak kolem 18 let. Kluci na nás skočili a bylo znát, že toto nebude lehký zápas. Nakonec se podařilo urvat 1. set 25:19, což jim trochu srazilo hřebínek. Druhý set hrál soupeř neuvěřitelný volejbal se spoustou moderních rychlíků a drsných smečí a přejeli nás 25:18. Pak začal tuhý boj, kdy se (podle mého názoru) lámal zápas, stále jsme prohrávali a dotahovali, což se nakonec povedlo za stavu 18:18. To je trochu zarazilo a nakonec jsme vyhráli 25:20, ale boj byl o každý balón. Za stavu 2:1 na sety jsme nastupovali do dalšího setu s tím, že to musíme urvat. Nebylo to jednoduché, boj o každý bod, ale nakonec vyhrála zkušenost nad mládím a vyhráli jsme 4. set 25:19, a tím celý zápas 3:1 na sety. Celý tým zaslouží velkou pochvalu.

A co teď? Teď nás čeká poslední zápas sezóny, který bude zakončen s týmem SKP Hvězda Pardubice ve čtvrtek 18.6. 2020 na našem domácím hřišti. Bude to přímý boj o 1. místo v okresním přeboru.

Přijďte se všichni podívat a udělat pořádnou domácí atmosféru. Bude to potřeba.