Tak jsme konečně po koronaviru začali a vítězně

Už jsme se nemohli dočkat prvního jarního zápasu sezóny 2020-2021. Po koronaviru byly zápasy odloženy a nakonec se celá soutěž odehraje.

Začali jsme s naším tradičním soupeřem – Totální rozklad Pardubice u nich na jejich hřišti. Byl to náš první zápas, zatímco oni už mají jeden zápas v nohou z minulého týdne. Ale znát to nebylo, vrhli jsme se na ně a nakonec po prvních sehráních, vypilování příjmů a nahrávek jsme vyhráli první set 25:20.

Druhý set byl velký boj, kdy jsme prohrávali už o 7 bodů, stahovali jsme celý zápas, utekli jsme ze dvou setbolů a nakonec po obětavém výkonu jsme otočili celý set a vyhráli 29:27. Což asi zlomilo celý zápas.

Třetí set jsme začali tragicky a hned jsme prohrávali 4:1. Ale po timeoutu jsme to dotáhli. Byl to urputný boj s neuvěřitelnými zákroky našich hráčů a po velkém boji jsme urvali i tento set těsně 25:23 a vezeme domů až nečekaně velkou výhru 3:0.