Závěr soutěže 2020/2021 se povedl, máme 3. místo

Poslední zápas sezóny 2020/2021 se hrál doma s TJ Pardubičky. Byl to přímý zápas o třetí místo, kdo vyhraje bude třetí. Zápas se nezačal vyvíjet dobře, nešel nám příjem a ani následná nahrávka a nakonec jsme ho prohráli 19:25. Druhý set nezačal také nejlépe až do stavu 8:8 to bylo vyrovnané, ale pak přišel zlomový bod. Skoro ztracený balón jsme vybojovali až nemožným způsobem, a tím došlo ke zvratu, chytli jsme se, začali bojovat o každý míč. Už to byl zase náš volejbal, příjem se zlepšil, nahrávka taky, začaly padat smeče a soupeře jsme rozdrtili jak v druhém (25:14), tak v třetím (25:16) a nakonec i v posledním čtvrtém setu (25:18).

A mohli jsme se radovat. Získali jsme třetí místo, což považujeme za velký úspěch v nabité osmičlenné skupině.

Fanoušci  byli opět v hojném počtu, moc jim děkujeme za celoroční podporu. Teď máme letní přestávku a další sezóna začne na podzim (6.září). Všichni jsou zváni, bez Vás fanoušků to není ono. Ještě jednou díky.