První zápas nové sezóny 2021/2022 se povedl

Tak máme za sebou první zápas nové sezóny a odstartovali jsme ho vítězstvím 3:1 na hřišti našeho tradičního soupeře Totální rozklad Pardubice. Výsledek se ale nerodil tak jednoznačně jak vypadá. První set se nám povedl, šlo až moc lehké vítězství 25:13. Příjmy nám sice trochu nešly a proto i nahrávka nemohla být ideální, ale poprali jsme se s tím. To co se nám povedlo v 1. setu, se nám ale nepovedlo v 2.setu. Ten jsme prohráli 19:25. Bylo to i tím, že jim vystřídal nový nahrávač a smečař, což bylo znát. A pak přišel rozhodující 3. set, kdy jsme se tahali o každý balón. Vyrovnané to bylo až do koncovky, kdy každý měl několik setbolů, ale nám se ho nakonec povedlo dohrát a zvítězili jsme 29:27. A to bylo rozhodující. Ve 4. setu jsme je už spláchli 25:19. Soupeř byl zlomený a už se k žádnému velkému odporu nedostal.

Díky všem hráčům za bojovnost, kterou jsme tento zápas udolali.