První jarní zápas vítězně!

Jako první zápas jara jsme sehráli dohrávané utkání z podzimní části, a to s USK Pardubice na jejich hřišti.  Jelikož počasí ještě nebylo na venkovní volejbal, tak se hrálo v tělocvičně. My jsme moc času na sehrání neměli, a tak to taky první set vypadalo, než jsme se rozkoukali, tak to bylo 25:9.  V té chvíli jsme do toho museli šlápnout a  i když tomu nikdo moc nevěřil, zabojovali jsme a vybojovali set v poměru 25:18. Ve třetím setu jsme bohužel po velkém boji prohráli 25:22, ale na druhou stranu si už asi soupeř myslel, že to mají vyhrané, ale to se mýlil. Do čtvrtého setu jsme nastoupili s velkým odhodláním vyrovnat a třeba pak rozhodnout v tie-breaku. A tak se i stalo. Čtvrtý set jsme začali dobře a soupeř znervózněl, my jsme začali bojovat o každý balón a nakonec jsme set urvali 25:18. Tie-break už byl pak boj o to, kdo zlomí soupeřovu hru a kdo udrží nervy, a to se nám nakonec povedlo nám a senzačně jsme vyhráli pátý 15:10 a celý zápas 3:2 na sety.

Děkujeme i našim fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu a podporovali nás až do konce, i když to po prvním setu moc nevypadalo.