•    FK Junior Skuteč 

Plán akcí-školička

Tréninkový plán U7 (Leden – Březen 2019)
PO 7.1. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 9.1. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
PÁ 11.1. PU ZŠ Rybitví
PO 14.1. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 16.1. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
NE 20.1. Turnaj Pardubice Dašická
PO 21.1. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 23.1. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
NE 27.1. Turnaj Chrudim
PO 28.1. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 30.1. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
2.2. – 10.2. Jarní prázdniny – VOLNO
PO 11.2. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 13.2. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
PÁ 15.2. PU ZŠ Rybitví
PO 18.2. SŠ Rybitví 16-17 h.
20.2. – 24.2. Zimní soustředění
PO 25.2. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 27.2. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
SO 2.3. Turnaj Pardubice Dašická
PO 4.3. SŠ Rybitví 16-17 h.
ST 6.3. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.
NE 10.3. Turnaj Jaroměř
PO 11.3. UMT SKLB 16.30 – 18,00 hod.
ST 13.3. UMT SKLB 16.30 – 18,00 hod.
SO 17.3. Turnaj UMT roč. 2012
PO 18.3. UMT SKLB 16.30 – 18,00 hod.
ST 20.3. UMT SKLB 16.30 – 18,00 hod.
PO 25.3. UMT SKLB 16.30 – 18,00 hod.
ST 27.3. ZŠ Bohdaneč 16,30 – 17,30 h.

U7/ Satelitní miniliga školiček

6.4.

I. kolo SM L.B.S.K., St. Hradiště, Pardubičky, Chrudim, Chvaletice, Paramo Pce, Přelouč, NMnM

VOLNO: FK Pce, Kolín.
13.4.
II. kolo SM L.B.S.K., St. Hradiště, Přelouč, FK Pce, Chrudim, Kolín, NMnM, Paramo Pce
VOLNO: Pardubičky, Chvaletice.
21.4.
III. kolo SM (v Pardubičkách)Pardubičky, L.B.S.K., FK Pce, Chrudim, Paramo Pce, St. Hradiště, Kolín, FK Pce
VOLNO: NMnM, Přelouč.
27.4.
IV. kolo SM L.B.S.K., Kolín, Paramo Pce, Chvaletice, Přelouč, FK Pce, Pardubičky, NMnM
VOLNO: Chrudim, St. Hradiště.
11.5.
V. kolo SML.B. S.K., Kolín, FK Pce, Chvaletice, Pardubičky, Přelouč, Chrudim, St. Hradiště
VOLNO: NMnM, Paramo Pce.
19.5.
Finále SM – výsledky a vyhlášení L.B.S.K., St. Hradiště, Pardubičky, Chrudim, Chvaletice, Paramo Pce, FK Pce, Přelouč, Kolín, NMnM.
U7/ Turnaj fotbalových nadějí – 2012 a mladší1.6.2019, 9,00 hod. – 4x hřiště U9, 4+116 účastníků – OBSAZENO!Přihlášeni: SK Lázně Bohdaneč, FK Pardubice, MFK Chrudim, FK Kolín, SK Pardubičky, FK Přelouč, Sokol Staré Hradiště, FC Hradec Králové bílá, FC, Hradec Králové černá, SK Střešovice 1911, FC Tempo Praha červená, FC Tempo Praha žlutá, Bohemia Poděbrady, HFK Třebíč, MFK Trutnov, Paramo Pardubice

U7/ školičky – 2013 a mladší

8.6.2019, 9,00 hod – UMT3 SKLB, 2x hřiště U9, 4+1

max. 8 účastníků, přihlášky na: sklaznebohdanec@seznam.cz, jupova.radka@gmail.com, janbaldrych@seznam.cz

Přihlášeni: SKLB,

*Změna programu vyhrazena
**PU = Přátelské utkání
Print Friendly, PDF & Email

Komentáře jsou uzavřeny.