•      FK Junior Skuteč 

2016/2017

Celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Rosice n. L. A 26 22 2 2 90:26 68 0 0
2. L. Bohdaneč 26 15 2 9 69:38 47 0 0
3. Ostřešany 26 11 5 10 49:48 38 0 0
4. Nemošice A 26 11 4 11 56:73 37 0 0
5. Přelovice 26 10 6 10 43:45 36 0 0
6. Dašice A 26 11 3 12 59:65 36 0 0
7. Přelouč B 26 11 3 12 49:62 36 0 0
8. Chvojenec A 26 10 6 10 41:49 36 0 0
9. Dříteč A 26 11 2 13 47:54 35 0 0
10. Moravany B 26 10 3 13 51:52 33 0 0
11. Újezd A 26 8 8 10 57:50 32 0 0
12. Opatovice n. L. A 26 9 4 13 36:60 31 0 0
13. Mikulovice 26 8 6 12 65:72 30 0 0
14. Roveň A 26 6 4 16 38:56 22 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo

Neděle 21. 8. 2016 10:15

Rozhodčí: Svoboda Aleš – Syrůček Oldřich, Hellinger Jan.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 17:00

Rozhodčí: Májek Antonín – Ledajaks Josef, Balog Josef.

4. kolo

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Hamrník Miroslav – Málek Pavel, Zahradník Matěj.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Pavlas Jan – Petr Jan, Jakoubek Jiří Štěpán.

6. kolo

Neděle 18. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Čermák Jiří – Oulický Václav, Řehák Marek.

7. kolo

Neděle 25. 9. 2016 16:30

Rozhodčí: Rambousek Josef – Hamrník Miroslav, Ortikov Akhrorjon.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Horák Milan – Kišš Ivo, Bednář Robin.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Hamrník Miroslav – Syrůček Oldřich, Hellinger Jan.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Pavlas Jan – Zahradník Matěj, Hellinger Jan.

11. kolo

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Čermák Jiří – Šindler Josef, Ortikov Akhrorjon.

12. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Syrůček Oldřich – Petr Jan, Balog Josef.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Rozhodčí: Rambousek Miloš – Zahradník Matěj, Ledajaks Josef.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 13:30

Rozhodčí: Málek Pavel – Školout František, Šindler Josef.

14. kolo

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Rozhodčí: Čermák Jiří – Blažek Zdeněk, Binder Robert.

15. kolo

Neděle 2. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Málek Pavel – Rázek Stanislav, Strnad David.

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 15:30

Rozhodčí: Svoboda Aleš – Ortikov Akhrorjon, Morávek David.

17. kolo

Neděle 16. 4. 2017 16:00

Rozhodčí: Kykal Martin – Kostka Martin, Paleček Martin.

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00

Rozhodčí: Pavlas Jan – Robovský Jan, Binder Robert.

19. kolo

Neděle 30. 4. 2017 16:30

Rozhodčí: Čad Jiří – Branda Michal, Pittner Lukáš.

20. kolo

Neděle 7. 5. 2017 10:15

Rozhodčí: Rázek Stanislav – Svoboda Aleš, Robovský Jan.

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Rambousek Josef – Mencl Jan, Olajos Viliam.

22. kolo

Neděle 21. 5. 2017 10:15

Rozhodčí: Čermák Jiří – Oulický Václav, Řehák Marek.

23. kolo

Neděle 28. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Oulický Václav – Louvar Jakub, Markl Lukáš.

24. kolo

Neděle 4. 6. 2017 10:15

Rozhodčí: Petr Jan – Blažek Zdeněk, Olajos Viliam.

25. kolo

Neděle 11. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Kykal Martin – Kostka Martin, Navrátil Tomáš.

26. kolo

Sobota 17. 6. 2017 10:15

Rozhodčí: Májek Antonín – Řehák Marek, Hellinger Jan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.