Další bojovný zápas s USK Pardubice

Ve čtvrtek 10.9.2020 jsme sehráli neuvěřitelně vyrovnaný zápas s USK Pardubice. Soupeři nás už respektují, tak k nám přijíždějí s nabitou sestavou a s nejlepšími hráči. první set jsme začali dobře a docela  v pohodě jsme vyhráli 25:17, druhý set byl zlomový, tahali jsme se o každý míč, bojovali i se zapadajícím sluníčkem, ale nakonec jsme podlehli 25:27. Ve třetím setu jsme ale vybojovali nejdelší set co jsme kdy hráli, málem došly i čísla na počítadle (jsou do 30 bodů) a po několika otočených setbolech jsme vyhráli 30:28! Čtvrtý set jsme bohužel hráli zase na sluníčku a jakoby nás oslepilo prohráli jsme 19:25. Poslední zkrácený set, který se hraje do 15 bodů jsme nakonec po velkém boji prohráli 12:15 a celkově prohráli na sety 2:3. Nevadí, byl to boj a krásný zápas s konečným skórem 111:112.

Můžeme se těšit na další zápas, který nás čeká na domácím hřišti ve čtvrtek 17. září od 17 hodin. Přijďte se podívat.