U14/ S.K.L.B. – AFK SKP Pardubice 11:0, (5:0)

7.5.2016- Utkali jsme se s týmem z konce tabulky, který navíc přijel jen s 10 borci. Od první minuty se hrálo jen na jedené polovině hřiště což trvalo celý zápas.

První polovinu jsme nasázeli 5 gólu, ale z většiny po šťastných odrazech. I přes poločasové vedení jsme chlapcům vyčinili. Naše hra postrádala mezihru, kombinaci a chuť si zahrát fotbal. Do druhé půlky jsme vstoupili lépe hráči se snažili kombinovat, přenášet hru a hlavně si zahrát. Výsledkem bylo 6 gólu, ovšem tentokrát byli výsledkem fotbalovosti. Výsledek 11:0 je nejvyšší v této sezóně což nás těší, ale předvedená hra především v první polovině nebylo to co bychom chtěli předvádět našim fans.

Góly: Schletter 4x, Petránek 3x, Císař, Leníček, Čermák, Musil

Sestava: Beran- Musil, Čermák, Škáva, Štěpánek- Uskoba, Petránek, Urbanec – Leníček, Schletter, Císař

Střídali: P.Drapák, M. Drapák, Rež, Ehm, Maruška, Kasal