•      FK Junior Skuteč 

Deník SPORT 9.3.2016

12822958_10325818_oVzhledem k tomu, že deník Sport 9.3.2016 uveřejnil naprosto nepravdivé a zavádějící informace o našem klubu, vyřčené předsedou SK Křičeň, p. Hanzlem, považujeme za nezbytné na toto reagovat dopisem adresovaným dotyčnému redaktorovi i šéfredaktorovi výše zmíněného deníku.

zde je jeho přepis:

Dobrý den,

Vzhledem k tomu, že p. Petr Hanzl, předseda SK Křičeň, prostřednictvím článku „Křičeň křičí se Zličínem“, uveřejněného ve včerejším, (9.3.2016), vydání vašeho deníku, pomocí lží a polopravd z nám neznámých důvodů hrubě napadl a poškodil jméno našeho fotbalového oddílu a tedy i SK Lázně Bohdaneč a nadřízeného Okresního Fotbalového Svazu, považujeme za nutné uvést vámi zveřejněné nepravdy na pravou míru.

SK Lázně Bohdaneč byl znovuzaložen v roce 2011 a od té doby si vybudoval základnu čítající 148 členů, z čehož je 88 dětí ve všech žákovských kategoriích. Kromě fotbalového oddílu sdružuje náš klub ještě oddíl volejbalistů, vzpěračů a otužilců.

Tým mužů za čtyři sezóny dokázal postoupit ze 4. třídy až do Okresního Přeboru, ve kterém hraje dodnes. V žádném případě není naší vinou, že SK Křičeň strádá nedostatkem kvalitních hráčů, dětí i funkcionářů, za což pan předseda Hanzl dává vinu kde komu, jen ne sobě a klubovému výboru. I díky tomu je výkonnostní rozdíl mezi oběma oddíly takový, jaký je. Bohdaneč bojuje o postup, Křičeň se brání sestupu.

Předsedou SK Lázně Bohdaneč byl valnou hromadou zvolen Bc. David Martínek, který není ani nebyl místopředsedou Okresního Fotbalového Svazu, jak lživě uvádí p. Hanzl ve vašem článku. Pan Martínek pouze provádí školení trenérů licence C. Tím jeho aktivita končí. Trenérem týmu mužů SK Lázně Bohdaneč byl určen Kamil Řezníček Lic., který na Okresním Fotbalovém Svazu působí jako člen komise mládeže a nikoli jako předseda komise rozhodčích. Pokud by jste zveřejněné nepravdy ověřovali na volně dostupných internetových stránkách OFS, https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1390?programFilter-team-id=7923, zjistili by jste, že SK Lázně Bohdaneč v podzimní části letošní soutěže odehrál 13 zápasů, ve kterých 11x zvítězil, nikoli tedy 6x ze 7 jak uvádíte, a z toho pouze jednou výsledkem 1:0 a to právě se zmiňovaným SK Křičeň. I zde by bylo možné hledat důvod pro frustraci p. Hanzla. V těchto 13ti utkáních se vystřídalo, na rozdíl od vámi uvedených informací, 9 rozhodčích, nikoli 3, a poslední podzimní zápas SK Lázně Bohdaneč vyhrál.

Přes to, že jsme pravidelnými čtenáři vašeho deníku, jsme velmi zklamáni a znepokojeni naprostou nefundovaností výše zmíněného článku i množstvím lží a překroucených informací v něm uvedených, u kterých zřejmě nikdo nepovažoval za důležité ověřit jejich pravdivost. Tato skutečnost velice snižuje důvěru v informace uváděné ve vašem deníku.

 

S pozdravem sportu zdar

 

Tomáš Jupa

Sekretář klubu

SK Lázně Bohdaneč                                                                                                   Lázně Bohdaneč 10.3.2016

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.