Dorostenci zvládli poslední utkání v sezoně a doma porazili rezervu Slatiňan 2:1!

LÁZNĚ BOHDANEČ – Náš dorostenecký celek přivítal v posledním utkání podzimní části doma rezervu Slatiňan a nečekal ho nijak lehký duel. Utkání začal lépe domácí celek, který si vypracoval územní převahu, ovšem žádné šance nepřicházely. První branku dokázal vstřelit ve 14. minutě z přímého kopu Petr Peleška, který obstřelil hostující zeď a poslal domácí do vedení. Domácí nechtěli polevit a neustále byli na hřišti lepším týmem, když ve 20. minutě Peleška vystihl kombinaci hostujícího celku a unikal sám na brankáře Teplého, ovšem trefil pouze tyč. Domácí přidali další branku ve 24. minutě, kdy se po parádní individuální akci Davida Vejvody, který obešel několik obránců v pokutovém území a dokázal vystřelit, prosadil z dorážky Petr Peleška a přidal svoji druhou branku v utkání. Další šance první poločas již nepřinesl a do kabin odcházel spokojenější domácí tým. Druhý poločas byl opak toho prvního, jelikož na hřišti byl po celou dobu lepší hostující celek, který nesložil zbraně. Hosté se dostali do několika šancí, ale skvělý výkon předváděl mladý brankář Jakub Uskoba, který několikrát podržel svůj tým. V 69. minutě však měl hostující tým k dispozici standardní situaci, kterou domácí brankář podcenil a pouze vyrazil před sebe, kde se po několika dorážkách dokázal prosadit hostující Jan Rulík. Hosté neustále tlačili a domácí celek těžil pouze z protiútoků, ale po bojovném výkonu nakonec zvítězil domácí celek, který jarní část zakončil na 3. místě v tabulce se ziskem jednadvaceti bodů.

SK Lázně Bohdaneč – SK Spartak Slatiňany B 2:1 (2:0)

Branky: 14. a 24. Peleška – 69. Rulík

ŽK: Čermák – Pytlík

Lázně Bohdaneč: Uskoba – Štěpánek (83. Petránek), Bohatý Patrik, Čermák, Vítek (89. Průša), Havlíček (51. Urbanec), Novák (76. Lysoněk), Císař, Vejvoda, Peleška (C), Bauer

Slatiňany B: Teplý – Pytlík, Dorazil, Venzara, Čihák (C), Mrkvička, Slavík, Rulík, Tajzler (46. Opavský), Stryka (73. Dubský), Fuxa

Rozhodčí: Antonín Májek – Roman Čada, Martin Kouba