•      FK Junior Skuteč 

FAČR – doplnění e-mailových adres

Vážení členové klubu, obracím se na vás s prosbou, žádostí, o spolupráci při plnění důležitého úkolu, který nás čeká v nejbližších dnech. Dle rozhodnutí FAČR jsem, jako administrátor klubu, povinen doplnit všem našim členům do systému funkční a unikátní e-mailovou adresu. Na tu vám bude posléze odeslán potvrzovací mail na kterém klikntím potvrdíte svou totožnost. Cílem je zjednodušení komunikace a digitalizace konverzace mezi FAČR a jeho členy. Postupně budu odesílat potvrzovací maily a vytvářet seznam členů,  nichž mailová adresa chybí. Tyto členy potom oslovím se žádostí o doplnění. Celá akce musí proběhnout do začátku soutěží, takže to bude kvapík. Samozřejmě může dojít k chybě, překlepu při zadávání adresy a pod. Pokud tedy víte, že máte v systému zadanou adresu správně a přesto vám během pár dnů potvrzovací mail nepřijde, dejte mi, prosím, vědět. Předem děkuji za spolupráci.

T.Jupa

 

Níže oficielní text výzvy a odkaz na nově vzniklé stránky.

Vážení členové Fotbalové asociace České republiky,

adresujeme k Vám žádost o doplnění Vašich e-mailových adres. Slibujeme si od výše zmíněného především další usnadnění a zefektivnění vzájemné komunikace, která by měla odpovídat běžným standardům 21. století.

Asociace rozhodně nehodlá kluby ani nikoho ze svých členů zatěžovat zbytečnými byrokratickými úkony, celá věc všem zabere pouze chvíli a několik kliknutí myší. Poté, co pověřený klubový administrátor v Informačním systému vyplní e-mailové adresy členů “svého” klubu, přijde vzápětí do Vašich e-mailových schránek formulář, kde pouze potvrdíte správnost dodaných údajů. Pokud jde o osoby mladší 18 let, jež nedisponují e-mailovými adresami, kontaktujeme tímto způsobem jejich zákonné zástupce.

Na těchto webových stránkách najdete také přehledný návod, jak tyto jednoduché kroky velmi rychle a bez průtahů zvládnout. Vše se samozřejmě uskuteční v souladu s ochranou osobních údajů.

Ujišťujeme zároveň, že dodáním Vašich e-mailových adres nebudete vystaveni povinnosti odběru reklamních či marketingových sdělení, pokud si takovou možnost sami nebudete přát. Je tak pouze na Vás, zda se zapojíte do různých soutěží o fotbalové suvenýry či vstupenky na utkání české fotbalové reprezentace.

Pevně věříme, že si vyjdeme vstříc. Možnost ještě lépe a rychleji komunikovat elektronickou formou s Vámi všemi napřímo je pro nás velkou výzvou!

Předem děkujeme za spolupráci.

 

O projektu

Vážení členové,

jakožto generální sekretář Fotbalové asociace České republiky se na vás obracím s prosbou o zadání e-mailových adres do našeho interního systému (IS). Tato změna je důležitá pro zachování oficiální komunikace mezi asociací a Vámi.

Naše komunita se stále rozrůstá a toto je nejsnazší možnost, jak zůstat v přímém spojení. Podobná forma komunikace je běžná ve vyspělém fotbalovém světě a ani my nechceme zůstat stranou. S prosbou o součinnost se obrátíme především na administrátory jednotlivých klubů.

Zadání e-mailových adres do IS však není novinkou. Připomínám v té souvislosti, že povinnost uvádět e-mail je tu pro členy FAČR již od sezóny 2015/2016. Potvrzování e-mailových adres navíc úzce souvisí s projektem Digitalizace členství, který povede k vybudování nového Informačního systému 2.0.

Do něj pak bude mít přístup každý člen právě pouze pod svojí unikátní e-mailovou adresou. Díky tomu pak budete mít přehled o veškerém dění v rámci asociace, “svém” klubu či soutěži, v níž aktivně působíte.

Předem děkuji za Vaše pochopení a věřím, že potvrzením e-mailové adresy i nadále zachováte FAČR svoji přízeň.

Jan Pauly

generální sekretář FAČR

členství.fotbal

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.