I.A/ Polička – SKLB „A“ 2:3, (0:1)

Nový ročník, nová soutěž a hlavně po hrozně dlouhé době první mistrák. Chtěli jsme začít aktivně, zatlačit soupeře, ukázat, že na to máme a zkusit, co vydrží. Povedlo se. V první půli jsme jednoznačně diktovali tempo hry, a mít víc klidu v koncovce, mohli jsme vést 3 – 4:0. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu, přidali góly a za stavu 0:3 z pohledu domácích se zdálo vše jasné. Jenže… 1x jasná/ nejasná penalta, trochu nervozity do našich hlav, z přemíry snahy zbytečná chyba a ejhle ..2:3. Naštestí se podařilo hráče zklidnit, vrátit se k naší hře a dohrát zápas k naší spokojenosti.

Sestava: Jahelka – Rössler, Koblížek J., Kakrda, Kejmar – Markl (74´ Panchártek), Sadílek, Horyna, Koblížek O. – Virt (87´ Urbanec), Klátil

Branky: Virt 14´, Kakrda 48´PK, Klátil 65´