muži „A“/ Pardubičky – SKLB 1:3, (1:0)

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Hráli jsme zakřiknutě, nepřesně. Hned se to také projevilo. 4. minuta, první roh domácích – 1:0. Pak jsme zlepšili hru i pohyb, ale opět nás doběhla naše trvalá bolest, koncovka. Vrcholem série neproměněných šancí byla neproměněná penalta. O přestávce jsme s týmem mluvili, snažili se je nabudit, dodat sebevědomí. Asi se to povedlo, protože hned z kraje druhé půle se nám podařilo vyrovnat a potom z nás všechno spadlo. Získali jsme převahu, zatlačili domácí až k jejich brankovišti, vstřelili ještě dva góly a strhli vítězství na svou stranu.

Sestava: Šváb – Kakrda, Nepivoda, Koblížek J., Flekr – Kejmar (84´ Kárský), Sadílek, Břeň (71ˇ Virt), Koblížek O. – Hundák, Klouda (60´ Klátil)

Branky: Sadílek 49´, Klouda 60ˇ, Hundák 76´