Muži ,,B“/ R. Bělá ,,B“ 6:1 SK L.B. ,,B“ (2:0)

18.8.2018 – V sobotu 18.8.2018 nastoupilo naše ,,béčko“ k historicky prvnímu mistrovskému utkání. Samotné utkání se nám absolutně nevydařilo a zkušený soupeř nás trestal. Po poločase jsme za stavu 2:0 nevěšeli hlavy a chtěli jsme utkání otočit. Bohužel hned v úvodní minutě druhé půle jsme inkasovali po třetí. Domácí si již utkání pohlídali a přidali i góly. V samotném závěru jsme výsledek zkorigovali na konečných 6:1. První utkání naší rezervě příliš nevyšlo, což mrzí hned dvojnásob. Je to ztráta bodů, ale hlavně kuli fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu podpořit náš tým za což jím patří velké DÍKY!!!

Gól: Baracz

Sestava: Uskoba – Vítek, Zackl, Novák, Pozdník – Ryšavý, Kvapil, Blažej, Tomášek – Bohatý, Lysoněk (Žurek, Fistr, Baracz, Schletter, Stix, Steklý)