Muži ,,B“/ SK L.B. ,,B“ 1:1 Selmice (0:0)

23.9.2018 – Tentokrát k nám přijel vedoucí celek tabulky. Hosté si v první půlce vytvořili mnoho šancí a měli i více míč na nohou, avšak skóre bylo o poločase 0:0. Druhá půle byla mnohem více zajímavá. Hosté v 57. minutě neproměnili penaltu, kterou exkluzivně chytil Jezdinský. O dvě minuty déle bylo hůř, kdy hosté proměnili svoji šanci – 0:1. Poté jsme přidali a v 68. minutě Novák zpoza vápna vyrovnal na 1:1. Od 70. minuty utkání nabralo ráz velké nervozity, hosté místy až za hranicí svých možností dohrávali souboje. Utkání jsme dotáhli do stavu 1:1. Proti vedoucímu celku bereme bod díky bojovnosti, která by měla být v každém zápase. Jednoznačnou pochvalu si zaslouží gólman Jezdinský, který byl mužem zápasu.

Gól: Novák

Sestava: Jezdinský – Ryšavý, Zackl, Macháček, Novák – Černý, Voženílek, Kvapil, Blažej, Tomášek – Žurek (Lysoňek, Baracz, Leníček, Schletter, Stix, Pozdník, Špulák)