Muži ,,B“/ SK L.B. ,,B“ 2:0 SK Řečany nad Labem ,,B“ (1:0)

26.8.2018 – Do prvního domácího utkání, jsme vstoupili bojovně, ale na gól jsme čekali až do 19 minuty. Čekání se ovšem vyplatilo krasně se trefil Blažej 1:0. Poté se hra vyrovnala a hosté také tlačili, ale naše obrana byla kompaktní a co prošlo pokryl v celém zápase bezchybný Uskoba. Druhá půle se nesla ve stylu první a vygradoval v 60 minutě, kdy po faulu v pokutovém území na Pelešku proměnil s přehledem penaltu Zackl 2:0. Utkání jsme si již pohlídali a tak slavíme hned domácí výhru a první tři body. Pochvalu zaslouží celý tým jak za výkon, tak za nasazení a bojovnost v utkání.

Góly: Blažej, Zackl

Sestava: Uskoba – Pozdník, Macháček, Zackl, Tomášek- Novák, Kvapil, Voženílek, Ryšavý – Blažej, Černý (Jezdinský, Stix, Peleška, Baracz, Schletter, Lysoněk)