Muži ,,B“/ Tj Sokol Kojice 2:2 SK L.B. ,,B“ (2:0)

1.9.2018 – V sobotu jsem zajížděli na půdu zatím stoprocentních Kojic.  První polovina moc fotbalové krásy nepřinesla a co více během 2 minut ke konci poločasu jsme 2x inkasovali. Do druhé půle jsme šli odhodlání se stavem něco udělat. Povedlo se v 66. minutě, kdy po Kvapilově rohu skóroval Zackl 2:1. Snížení nás nabudilo a začali jsme soupeře tlačit. V posledních minutách jsme soupeře takřka nepustili za polovinu. Naše bojovnost dostala odměnu, v poslední akci utkání, kdy z přímého kopu vyrovnal Žurek. Z Kojic si vezeme cenný bod a určitě zasloužený.

Góly: Zackl, Žurek

Sestava: Jezdinský – Pozdník, Zackl, Macháček, Tomášek – Ryšavý, Kvapil, Žurek, Novák – Peleška, Černý ( Schletter, Fistr, Lysoněk, Škáva, Baracz)