Muži/ FC Titanic Srch „A“ – SK L.B. 3:2, (2:1)

15.8.2015 – Dobrý zápas s nešťastným koncem odehráli naši borci na horké půdě velmi kvalitního soupeře ze Srchu. Hnáni od první minuty dopředu početnými bohdanečskými fanoušky, kteří natěšeni přijeli podpořit své hochy v prvním zápase nové sezóny, na soupeře vlétli a nenechali ho ani na vteřinku vydechnout. z toho rezultovala hned v páté minutě penalta, kterou  jsme bohužel neproměnili. Nedáš – dostaneš a zanedlouho jsme z ojedinělého protiútoku prohrávali  1:0. Nezvolnili jsme a vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat. Ovšem do poločasu soupeř využil okénka v obraně a se štěstím šel do kabin s jednogólovým náskokem. Po poločase se obraz hry nezměnil, 48. minuta srovnáno. Potom se hra přelévala ze strany na stranu a i když jsme měli ze hry více, nedokázali jsme strhnout vítězství na svou stranu. A tak rozhodl soupeř. Z rychlého protiútoku udeřil do otevřené obrany a rozhodl o zisku tří bodů.

Sestava: Jezdinský – Zackl, Baldrych, Kopřiva, Rössler, Kvapil, Flekr, Zemek, Virt (69´Žurek), Rogovik, Blažej (44´Buchta)

Lavička: Vlček

Góly: 38´Kvapil, 48´Virt